Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem vissza? Voltato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza? Voltatok már ilyen helyzetbe? Tapasztaltabbak?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel csomószor szakítottunk, de soha n tudott ténylegesen megválni tőlem.

1 éve vagyunk együtt. 20on évesek vagyunk.

Az elmúlt időszakba a szakítások száma kb 15 feletti, a végén mindig összejöttünk, most is szintén szakított. De ugyan úgy találkoztunk stb. kivéve hogy nincs semmi testi kontakt, kivéve ha én kezdeményezem (ölelés/puszi max.). Bár látom rajta h nagyon mondja h többet nem, de a képeink még mindig a telefonján, fb-jén, nem akarja letörölni, se semmit, de még is ott van az a "jég".

Hogy lehet felszedni, van erre tipp? Vagy a jeget megtörni?

Azt vettem észre hogy ha kedves vagyok, nem rohanok utána, nem akarom őt visszaszerezni, nem aggódom h talál mást (nem is akar pasizni) akkor egy idő után ez a jég megtörik és előjönnek jobban belőle az érzések.

Ennek van értelme?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2016. dec. 2. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy beteg...
2016. dec. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rideg, hideg, kötődésre képtelen beteg. Hagydd a csudába.


Direkt úgy csinálja, hogy szakítás közeli állapot legyen és amikor el akarod hagyni, akkor pedig mindig visszatáncol.


Kötődni képtelen beteg egyed.

Tönkreteszed csak magadat egy ilyennel.


Mindig talál indokot és kötözködni valót, így menekülsz előle, de amikor lehetne normálisan együtt lenni akkor az nem jó. Talál "indokot", hogy miért baszakodjon veled.


Azért talál indokot, mert belül totál üres, empátia mentes, és rideg, mint a jégcsap. Nem tudja azt nyújtani, ami egy rendes embernek kell és ezért nem tud magához közel engedni.

Az "indok" a veszekedés azért kell, hogy ne kelljen magához közel engednie.


Azonnal felejtsd el.

2016. dec. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Drámakirálynővel sosem lehet normális kapcsolatod.
2016. dec. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!