Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagyok elég hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok elég hosszú ideje. Van a férjemmel három gyerekünk. Nemrégen lett egy barátom, akivel nagyon " működik a kémia". Melyiket válasszam, a férjem, vagy a szeretőmet?

Figyelt kérdés
A házasságom olyan semmilyennek érzem, beleszürkültünk a hétköznapokba. A férjem jó családapa, igazából mindenünk megvan, csak valami másra vágyom. A szeretőmmel fantasztikus szuper a szex, de fiatal még, így nincs lakása, autója, biztos megélhetése. Mégis sokszor úgy érzem meg kellene próbálnunk. Csak válás esetén nem tudom mi maradna Nekem. Kit válasszak?
2016. dec. 2. 23:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/148 anonim ***** válasza:
94%

Ha ez igaz egy gerinctelen ember vagy h képes vagy mással ilyet megtenni, pláne ha az még normális is és a családjáért van, ne csodálkozz ha ez kiderül és fog nélkül maradsz.


Ha meg kamu, akkor további jó szórakozást!

2016. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/148 anonim ***** válasza:
89%
Kamu
2016. dec. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/148 anonim ***** válasza:
94%

Nem kamu. :-(

Szerintem kérdezd ezt meg a férjedtől. Amint megtudja, hogy megcsaltad, leveszi a válladról a döntés terhét...

2016. dec. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/148 anonim ***** válasza:
86%

szerintem ennek a házasságnak már akkor lőttek,amikor más pasi után néztél,lefeküdtél vele. az meg feltette a pontot az i-re, hogy már azon gondolkozol,hogy elhagyd a szeretődért.

szerintem váljatok el békében. ne a szeretőd miatt,hanem mert ennek a házasságnak így nincs értelme. a férjed is megérdemelne egy rendes kapcsolatot. és hát fogjuk rá te is.

ha elváltok van kismillió lehetőséged még, nem muszáj leragadni a barátodnál.

de ez így nagyon nem fair,hogy közben együtt vagy a férjeddel is. tényleg megérdemelné sok év után,hogy rendesen zárd le. gondolom ő is tudja,hogy nincsen minden rendben.

válás utáni vagyonmegosztásról meg ügyvédet kérdezz.

de tényleg mondd el a férjednek és addig lehetőleg szüntesd be a kufircot másik pasival. nem is értem hogy van ehhez arcod. biztos szeretted a férjed,ha hozzámentél. most mégis van pofád ezt megcsinálni vele..

2016. dec. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/148 anonim ***** válasza:
94%

Egész biztos csodálatos élet vár rád egy tacskó mellett, akit te fogsz eltartani a három gyereked mellett. Akiket ki nem állhat pár hét együttélés után, mert alkalmatlan arra, hogy egyik napról a másikra családapa legyen.

Majd mész túlórázni agyvérzésig, hogy minden csekk be legyen fizetve.

Közben megutálnak a gyerekek, mert miattad sza.r az életük.

Aztán a bikád lelép max. 2 év múlva egy fele ilyen idős, gyerektelen nővel.


A másik forgatókönyv, hogy párszor rongyosra kefél, otthon lebuksz, a férjed kidob, de a szeretődnek se kellesz. Mész albérletbe nyomorogni a gyerekekkel.


Válásnál ami neked jár, az egész biztosan nem elég ahhoz, hogy kényelemben élj. A gyerektartás 3-nál vicckategória, gondolom nincs két lakásotok, 3 gyerekkel sose adnak ki neked lakást, stb. Esetleg kifizeted a férjednek a lakás felét, hogy maradhass, már ha kapsz annyi hitelt. Vagy lemondasz a gyerektartásól házrészért cserébe, és fillért nem kapsz a kicsik után akkor se, ha 4 napja nem ettetek.

Sok sikert!


Szerintem add be a válást, maradjon a 3 gyerek az apjával, te fizess gyerektartást, és cuccolj oda a pasidhoz. Ez a verzió lenne mindenkinek a legjobb!

2016. dec. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/148 anonim ***** válasza:
91%
A gerincedet válaszd!
2016. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/148 anonim ***** válasza:
58%
Válás esetén mi maradna neked? Remélem max.2 fogad. Félre dug, de már azon spekulál, hogy valami jusson már neki is, ha elválnak. Mellesleg ha templomi képmutató esküvőtök volt és az Úr előtt tetted le a házassági fogadalmat, számíts arra, hogy a pokolban fogsz szenvedni. Ez még semmi, most ott vagyok másod álláson, nagyon jól végzem a dolgom, maga Lucifer is elképed sokszor, hogy mennyire könyörtelen vagyok. Remélem találkozunk, engem hidegen hagy, hogy nő vagy, vétkeztél, szenvedést érdemelsz :) Na de mennem kell, meló van, ép most érkezett egy erőszak tevő.
2016. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/148 A kérdező kommentje:
Igen, érzi, hogy gond van. Egészségügyi probléma van, amit műteni kellene. Ha megműttetné, az egyéb paraméterek nem változnának a férjemnél, a barátomnál viszont azok is rendben vannak. Mielőtt megkapnám a cifra jelzőket, közlöm, hogy a férjemmel is élveztem a szexet. Csak most jobban. Nem azt mondtam, hogy munkanélküli, csak nem keres olyan jól, de nálam többet. Ahol lakunk, az egy bérelt családi ház, onnan nem jutna semmi, és nem is tudnék ottmaradni, nagyon sok a bérleti díja. A férjemnek van saját családi háza, másik városban, de a szülei kiadták bérbe. Szerintem abból sem kapnék semmit. Valahogy le kell zárnom az egyik kapcsolatom, de nem tudok dönteni.
2016. dec. 3. 09:51
 9/148 anonim ***** válasza:
71%

Ezek alapján mit vársz? Szeretnél kalandot az életedben? Válaszd az újat!


Az ilyen kérdezőknél annyira nem értem, hogy döntik el az itteni válaszok alapján mit fognak csinálni. Szerintem már tudod kb mit fogsz csinálni... Szerintem hajlasz az újra. Dönteni viszont neked kell. Ebben nincs segítség. Én biztos nem mennék ilyen váltásba bele sose. Miért nem tartod meg szeretőnek? Ha meglesz 5 év múlva is, akkor lehet rajta gondolkodni.

2016. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/148 anonim ***** válasza:
76%

Ez is csak egy hülye ótvar pícsa, akinek nem volt túl jó a túl jó, és emiatt félremegy rongyosra keféltetni magát.


Az ilyet ütni-verni kell, azt becsüli! A jót, azt nem!

2016. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!