Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek drogos a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek drogos a barátom?

Figyelt kérdés
Nagyon őszinte leszek most. A barátom 21 éves, nem normálisan intelligens, zseniális képességekkel rendelkező egyetemista. Ösztöndíjjal tanul Angliában, eddig egész életében csak kitűnő vizsgaeredményei voltak, ne is ragozzuk tovább, rohadt okos a tag. Az a helyzet, hogy borzasztóan érdeklik a drogok, amit addig elfogadhatónak tartottam, amíg nem kezdte ennyire gyakran csinálni őket. Minden héten csinál valamit, így kapcsolódik ki. Hetente tol LSD-t, néha órákra is LSD-n megy be, aztán jön egy kis ecstasy, de csinált már DMT-t, speedet, kokaint, stb... egy hónapja elmentem hozzá angliába ahol én is kipróbáltam az LSD-t és hihetetlenül jól éreztem magam vele ahogy a kis lakásán éltük a bohém életet, mint két drogos. Viszont az utóbbi időben nagyon elkezdtem aggódni a jövője miatt. Nem hiszem hogy hosszútávon ez elfogadható. Mivel agyműködés fizikáját tanulja egyetemen, teljesen érti hogy hogy hatnak rá a drogok, mindent kiszámít és okosan csinálja mármint fizikailag, viszont elkezdtem aggódni a pszichikuma végett. Félek, hogy depressziós, már csak akkor mosolyog, ha valamin van. Imádom őt, imádom a személyiségét, de nagyon féltem. Szerintetek mit kéne tennem?
2016. dec. 3. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Drogos. Helyedben elhagynám. Nemsokára más, már úgysem lesz neki fontos.

Ha vele maradsz, vagy te is az leszel, vagy nagyon sokat fogsz idegeskedni, ő meg szépen csapolgatja a pénztárcádat. Meggyőzni nem fogod tudni, hogy hagyja abba. Mivel okos, mindig beléd fogja beszélni, hogy tudja mit csinál, és áááá nem megy messzire. Mire.belátná, hogy de, igen. Addigra kialakul az erős függősége.


Vannak drogos ismerőseim. Mind ugyan olyanok. Ki kell tolni őket az életedből!


Mellesleg miből finanszírozza ezt a "bohém életet"?

2016. dec. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Neked is adot. Nem drogos, díleeeeer.
2016. dec. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tanulhatja az agymukodes fizikajat, ha mindent tol össze vissza, ráadásul napi-heti szinten.

Könnyen kiesik az ember kezéből a kontroll.

Ott meg már baxhatja a tanultakat.

1-2 hetente elmenni egy buliba és szetcsapni magad más kicsit, minthogy már órára is beutve megy be.

Tolerancia könnyen kialakul, és egyre több kell...nem csodálom, ha aggódsz érte.

Nincs sok rahatasod, főleg, mert nem is éltek együtt.

Tanulmányi eredményei milyenek?

Mennyit fogyott mostanában?

2016. dec. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem a srácot. Nem lehet valami okos, ha tudja, hogyha ilyem gyakran vam rajta, egyre kevésbé lesznek fontosak a hétköznapi örömforrások, és csinálhatja ezt élete végéig a kialakult függés miatt.


Egyszer oké. Ha többször csinálja, nincs önfegyelme. Veszélyes srác, szerintem mondd neki, hogy ezzel az életvitellel neked nem kell. Ha rájössz, hogy a drogok fontosabbak nálad, talán kiszeretsz belőle.

2016. dec. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy idióta kérdés. Naná, hogy drogos!
2016. dec. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Edes istenem... kivancsi lennek mennyire imadnad a szemelyiseget, mikor a mocsokban fog ulni, keregetni a kovetkezo adagra, ami szamitasai szerint pont hatnak majd elegge az agyara... es remek... teged is kezd magaval rangani. Varazslatos. Igen, a baratod egy kontrollnelkuli alja drogos ember.
2016. dec. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Az egyértelmű, hogy a barátod drogos, viszont most az is kiderült, hogy te is az vagy. Élményekben gazdag és kellemes leépülést kívánok.
2016. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!