Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mikor jött el az a pont, h itt a vége a házasságának, nincs tovább? Mi történt? Ki hova ment, hogyan szakítottatok ott, ahol gyerek is volt? Az

Figyelt kérdés
Férjemmel 12 éve vagyunk együtt, nagyon sok mélypontunk volt már a kapcsolatunknak, de én mindig kitartottam mellette. Most azonban valami megtört bennem, úgy érzem végleg. Tudni kell, h komoly pszichiátriai betegségben szenved, bipoláris depresszió, amit gyógyszerekkel jól be lehet állítani, szinten lehet tartani. Viszont most kitalálta, h sok a gyógyszer, leveteti orvosi segítséggel. Viszont nem lett jó, elviselhetetlen ember lett belőle, rohama is volt, elkezdett rajtam ördögöt űzni, Anyósom a szomszédba menekült a gyerekkel, és hívott segítséget, visszakerült a kórházba, visszaállítják a gyógyszereit, hétvégére hazaengedik. Én azonban rettegek tőle azóta is. Teljesen más ember lett, egy agresszív, flegma, mintha nem is a férjem lett volna. Van egy 3 éves kislányunk, őt imádja, szereti, rá nincs veszéllyel (?). Most, h a férjem kh-ban van, itt van anyósom, ő segít a gyerekkel. (12 órában dolgozom, ha dolgozom.) De bennem valami elmúlt. Félek tőle, félek a szemébe nézni, elutasítom a közeledését (zsigerből, nem gondolkodom). Nem kívánom, pedig nincs más. Ilyenkor ő persze mérges lesz, h elmegy akkor prostihoz, de őszinte leszek, az sem érdekel. Ha elválunk, ő szó szerint utcára kerül, nincs hova mennie, van munkája, de kb 70-80ezret keres. Albérletben lakunk. Egyedül én sem tudom fenntartani, pláne nem tudom ezt a munkát egyedül csinálni a kislányommal (140-170e - t keresek), tehát haza kell költöznöm a szüleimhez 250 km-re vidékre (oda bármikor mehetnénk)... Most Bp-n élünk. Egyszerűen nem látok esélyt arra, h a férjem visszaváltozna olyan szerető családapává, mint volt. Már ott tartok, h nyugtatón kezdek élni én is, és rettegek a hétvégéről mikor hazajön. Annyira nem tudom, h mit csináljak...
2016. dec. 4. 00:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Beszélj anyósoddal, hogy együtt győzzétek meg, hogy rendesen szedje a gyógyszereket.
2016. dec. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ezek a betegek mennyire vannak tisztába a tetteikkel, szerintem nem nagyon. Azt kellene megbeszélni vele hogy vagy rendesen szedi a gyógyszereket, és ő is akarja ezt, vagy elmész. Sajnos nincs más választás.
2016. dec. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én férfiként tudom megítélni ezt.

Nekem ugyan nincs gyerekem, de poklot jártam az excsajommal azért, hogy legyen - vizsgálatok végeláthatatlan sorokban, lombikbébi-programok, stb. A durva az, hogy rámfogták a dokik, hogy meddő vagyok, amiről kiderült, hogy konkrétan hazugság, mert a szakításunk óta gyereket csináltam véletlenül egy másik nőnek, bár sajnos el kellett vetetni..

Ezenkívül közös ház, amin most próbálnánk valahogy megosztozni, nehezíti a dolgot, hogy azóta az excsajom odaköltöztetett egy seggdugasz kis nyominger náci focihuligánt, vele élnek ott, és esze ágában sincs eladni a közös házunkat..

Na de ez nem is fontos, a lényeg az, hogy az excsajom is bipoláris volt. Betegségtudat 0, a gyógyszereit abbahagyta már a kapcsolatunk legelején, hát eléggé pokollá tette az életemet, ennek ellenére a végsőkig kitartottam mellette, de sajnos be kellett lássam, hogy az ilyen embereken nem lehet segíteni, ha ők maguk nem akarják, és konkrétan bármi jobb, mint velük élni, még az utcán élni is.

Szóval szakítottam, elköltöztem.

És azóta sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozotabb vagyok. És ha lett volna közös gyerekünk, vittem volna magammal, bárhová, csak tőle távol.

Szóval én azt mondom, hogy bármennyire is bizonytalannak tünik a jövőd, inkább merj lépni, mert nem éri meg, hogy rámenj erre idegileg, pláne hogy van egy gyermeked, akire vigyáznod kell, és akit fel kell nevelj a lehető legegészségesebb környezetben. És egy ilyen bizonytalan, torz lelkű ember nem lesz rá jó hatással, sőt. Nagyon rossz hatással lesz rá.

Tedd meg, legalább érte, amit kell.

2016. dec. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én most nem írnám le ide a történetemet csak annyit mondanék hogy van az a pont amikor jobb csak előre nézni és nem hátra. Szerintem nálad most jött el.
2016. dec. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a kislány biztonságban van mellette.

Én elköltöznék mire hazajön.

2016. dec. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%

És neked kérdező ezek után még nem jött el "az a pont"?


Irigyellek..

Vajon mi kell még????


Letojnám messziről, felőlem mehet utcára is az se érdekelne. Húznék el tőle minél messzebb a vérbe. Te meg még gondolkodsz. Gratula.

2016. dec. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%

0 empátia van benned. Ő beteg, az egyik legsúlyosabb elmebetegségben szenved, és a gyógyszer csökkentés miatt súlyosan pszichotikus állapotba került. Nem felel a tetteiért, örülhet, ha egyáltalán emlékszik mindre, össze tudja egyáltalán rakni fejben.

Inkább támogatni kellene, és ügyelni rá, hogy szedje a gyógyszereit és járjon terápiára.

2016. dec. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Támogatni... Te komplett idióta vagy? Támogassa az orvosa az! Éltél te egyáltalán egy ilyen ember mellett??? Vagy tudod te mit jelent??? Vagy csak olvastál valamit neten és abból táplálkozol!

Egy vadbarom mellett nem mérlegelünk, hanem elhagyjuk a csába és kész! Miért kellene egy egész családnak és gyereknek is tönkre mennie bele? Te aztán nagyon buta vagy előző!!!

És az ilyenek nem gyógyulnak ki a bajukból soha, ez nem egy nátha te tudatlan!


MIÉRT kell megvárni, amíg tragédiába torkollik az egész?!

MIÉRT kell 1 ember miatt mindenkinek szenvedni és szenvedésben, rettegésben és gyomorgörcsben és agresszióban leélni az életét?!


Gondolkozz el előző mekkora baromságot írtál, neked fogalmad se lehet ezekről! Anélkül pedig ne mondj már hülyeséget!

2016. dec. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%

Csak leírom, én mit tennék.

Beadod a válókeresetet. Nem kell hozzá a férjed beleegyezése.

Ha jól értem, a lakás a tiéd. Vedd fel a kapcsolatot egy ingatlanirodával, hogy adják el neked.

Beszélj a szüleiddel, hogy egy kis időre odaköltöznél. És ha dolgozol, tudnak-e segíteni abban, hogy oviba viszik a kicsit, elhozzák, stb.

A közelükben kezdj el munkát keresni, ha van szerződésed, már költözhetsz is. Aztán ha sikerül eladni a lakást, helyben veszel másikat. Nem lesz olcsó, biztos hogy hitel is kell hozzá, de meg lehet oldani, és olcsóbb, mint az albérlet.

A férjednek mondd meg, hogy mi újság, és mennyi ideje van kiköltözni. Mire elmegy a kecó, már ne legyen ott. Ezt közjegyző előtt fektessétek le írásban, akkor hatósági segítséggel is ki tudod rakni, ha magától nem megy.

Ha dolgozik, kapsz valamennyi gyerektartást, ha nem, akkor az állam megelőlegezi, de ezt ügyvéd jobban tudja, hogy hogyan.

2016. dec. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
44% még mindig nem vette be a napi adagját...
2016. dec. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!