Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ha éjjel felébredtek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha éjjel felébredtek és kedvetek van szexelni, de a párotok gusztustalanul horkol, szörcsög az orrával és nem gyengéket odafingik, van kedvetek felébreszteni szexelni?

Figyelt kérdés

Mielőtt ezzel jöttök, esküszöm nem kamu a kérdés!!!

Alapból nem vagyok egy hú de fehérmájú, állandóan szexelni akaró nő, ritkán kerülök ilyen spontán kéjvágyba, hogy azonnal szexelni akarjak, de ilyenkor lenne a legjobb.... Viszont a párom a fentebb leírtak szerint alszik kb mindig, és úgy érzem, hogy én ettől undorodok! :( Lehet, hogy nem szeretem eléggé, de ez megöli bennem a szexvágyat. Tudom, hogy se a horkolásról, se a fingásról álmában nem tehet és nem kontrollálható, de én undorodok már!!!

Ha nappal, vagy este szexelünk, mindig figyelek, hogy ne túl rég lett volna az utolsó zuhany, vagy fogmosás mindkettőnk részéről, mert ráadásul elég erős dohányos is a párom, ami szintén mindig érződik a száján és csúnya szürkék a fogai. Rohadtul kiábrándítóak ezek a dolgok.

Szóval felébredtem azzal az érzéssel, hogy most csak úgy minden körítés nélkül bepucsítsak neki és hagyni hogy jól szétdugjon csak úgy nyersen, és most ezekkel a kis dolgokkal úgy elment a kedvem, hogy legszivesebben félre is mennék aludni.... Ez másoknál hogy van?


2016. dec. 4. 03:09
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Typical 1st world problem...

30/f

2016. dec. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En at is mentem másik szobába aludni, úgy is maradt a dolog, majd évekkel később elvaltunk, mert meghalt az intimitas es a szex.
2016. dec. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem értem, ha spontán kéjvágyad van, miért nem cselekszel azonnal? Minek hallgatózol?
2016. dec. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Ha én azt mondom nekem nem jó, arra mit mondasz?


Ha azt mondom nekem jó, akkor pedig mit?


Nem gondolod, hogy te túl hülye vagy?! Egy csaj el tudja már dönteni bakker, hogy akar-e szexet az illetővel, vagy nem!


Egyébként a te sertésed elég igénytelen lehet. De nem csodálkozom, mert egy buta nője van aki még arra is képes, hogy hajnalban ide firkálgasson arról, hogy mi szexelnénk-e ilyen emberrel?


Nem az a lényeg, hogy te mit érzel? Írhatunk ide bármit. Idióta.

2016. dec. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
44% frusztrált barom még nem vette be a mai nyugtatóit...
2016. dec. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha felébredsz és egyből felébreszted, pár pillanaton belül, akkor is ez a helyzet? Mármint, én el sem tudom képzelni, hogy annyi ideig ne ébresszem fel a párom, ha éppen ez a célom, hogy legyen ideje elmúlnia bármilyen kedvemnek (én mondjuk éjszaka sosem ébredtem fel még ilyesmire, szerencsére a párom sem szereti az álmából felébresztéses témákat, de azért volt már, hogy valami miatt fel kellett keltenem, és az max 10 másodperc alatt megvolt- ennyi meg azért nem elég a hangulat elszállásához, vagy?).
2016. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagyok olyan tapintatos hogy nem ébresztem fel mivel én se szeretem ha felkeltenek... nekem alszik minden érzékszervem olyankor
2016. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megértelek, ez undorító, nem tehetsz róla, ha így nem kívánod, én biztos nem kívánnám, sőt együtt élni sem tudnék vele. Amúgy meg a horkolásról és a fingásról is tehet. Abba kéne hagyni a cigizést, étrendet kéne változtatni és esetleg egy orvoshoz is ellátogatni. Ha ő erre nem hajlandó, akkor nem kötelességed eltűrni.
2016. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9es a horkolás állapot és nem betegség...kérdező erre mit mondjak én nem dohányzom és már akkor sem akar szexelni a párom ha ébren vagyunk és kezdeményezek... sok nőm volt már de senki nem akart felébreszteni sajnos. 39f pedig sportolok is a párom meg nem, bár mostanában bánatomban többet eszem...
2016. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!