Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt rám ki a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt rám ki a párom?

Figyelt kérdés
Minden 2.héten elmegyek a mani-pedishez és gyakran járok a fodrászomhoz is. Elég gyakran megyek vásárolgatni mert boldoggá tesz engem. A párom dolgozik és ma este kiakadt,hogy én nem csinálok semmit csak szórom a pénzt és egész nap míg ő dolgozik én kávézgatok a barátnőimmel. Ez nem is igy van mert csak 2-3 naponta ülünk be egy kávéra és sütire. Nagyon összevesztünk mert megbántott ezzel. Jogosan akadt ki?

2016. dec. 4. 03:33
 1/10 anonim válasza:
0%
A barátod egy faszkártya
2016. dec. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
És mikor dolgozol? Nem a kávé a hibás.
2016. dec. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miből jársz vásárolgatni meg kávézgatni?
2016. dec. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha a saját pénzedből megy a móka, akkor oké, ha a párod pénzét vered el és nem csinálsz semmi mást, akkor meg kicsit magadba kéne szállni. "mani-pedi" ez aranyos, szerintem jógázzál, vagy nyújtsál is, mert a kapcsolatotok más téren is megsínyli, ha a lábfejedet nem éred el. .)

30/f

2016. dec. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

És dolgozni mégis mikor dolgozol? Mert gondolom semmikor és pasid pénzéből jársz "mami-pedishez" (???) meg kávezgatni a barátnőiddel.. Akkor meg egy percig n csodálkozz, ha kiakad a pasid, helyében kivagtalak volna, mint azt a bizonyos macskát!

Szerinted van olyan itt, akk irigy lenne rad...? Ne nevetess, mire? Arra hogy eltartott vagy, a popsid alá van rakva minden, és egy férfitól függsz anyagilag, aki ha úgy dönt, hogy dobbant, akkor ott állsz csupasz seggel, hisz elment a pénzautomata. Nézzél már inkább magadba, azt a hibát soha, senkinek nem szabadna elkövetnie, hogy anyagilag teljesen függjön egy másik embertől.

Meg kéne erőltetned magad és szépen el kezdeni dolgozni, hidd el nem fog leesni a gyűrű az ujjadról!

2016. dec. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Jogosan akadt ki.Sőt én kidobtalak volna már régen....
2016. dec. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
88%
Miért érzem azt, hogy az összes mondatot összeszedted, amire ugrani lehet? Nekem ez nagyon troll gyanús.
2016. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Ez kizárt, hogy valós kérdés legyen.

Amúgy otthon főzöl, mosol stb?

2016. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Az hát. Trollkérdés a javából :)
2016. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, miért éreznek ilyenre késztetést egyesek.

Még ha igaz is, akkor sincs mire irigykednem.Nekem tartalmasabb az életem.

Kérdező, ha valós a kérdés, miért tűntél el?

2016. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!