Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek önértékelési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek önértékelési gondjai vannak mit tegyek?

Figyelt kérdés
Röviden tömören: 19L, 5 hónapja vagyunk együtt nagyon szeretem, ÚGY AHOGY VAN (van egy kis pocakja, de nem kövér... körülbelül 165cm 60kg) De mostanában feltűntek ezek a dolgok: fogyótablettás oldalakat néz (ezek az oldalaktól a szívinfarktus kerülget), néha elszív 1-1 szál cigit (indoklása: mert ettől le megy a hasa), ha eszik nem simogathatom meg a hasát (indoklása: mert most bűnözött, és nagy a hasa), mesélte régen 5 évvel ezelőtt Bulémiás volt vagy micsoda (hánytatta magát). NAP MINT NAP ELMONDOM NEKI IMÁDOM A TESTÉT, FENEKÉT, POCAKJÁT, mindent de nem hisz nekem. Leűltem vele ezt megbeszélni, de nem változik semmi. Heti 6 nap napi 10 óra fizikai munkát dolgozik, edzeni nem tud eljárni... Mit tehetnék, hogy ezeket elfelejtse, vagy elégedett legyen magával? Nemrég összevitáztunk ezen, és hatalmas bűntudatom van, hogy meg akarom változtatni, de én csak nem akarom hogy tönkretegye magát a tablettákkal, cigivel, bulémiával.

2016. dec. 4. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg önmagát nem fogadja el, a világ összes embere is elfogadhatja, nem fog számítani.


Érdemes lenne pszichológushoz elmenni.

2016. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pszichologus, munkahelyvaltas, edzes, onismeret. De amig annyi esze van, hogy azt hiszi, hogy a cigaretta zsirt eget (raadasul helyileg rogton... hogyne.), addig sokat ne varj tole.
2016. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon el vagyok keseredve, hogy ilyen módszereket akar választani, tönkreteszi magát, megígérte nekem, Januártól vége a túlóráknak, és eljön velem edzeni
2016. dec. 4. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
A kaja sokkal fontosabb. A "fogyitablettáknak" meg utána kell nézni, ha neki segít vmilyen cucc. Nem mind az ördögtől való. Engem pl az l-karnitin nagyon felturbóz, nem veszélyes.
2016. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Www.magyaroa.hu

Nekem ez segít.

2016. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Www.magyaroa.hu magyaroa? :D ez igen, mire szerettél volna kilyukadni?
2016. dec. 5. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!