Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdésem annyi lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem annyi lenne, hogy mit tegyek párommal kapcsolatban? Túl gyorsan jött, és kissé problémák merültek fel.

Figyelt kérdés
Lassan fél éve vagyunk együtt barátommal. 8 évvel idősebb nálam, dolgozik, jó munkahelye van, de nem is ez a lényeg. A problémák már az "elején" is felmerültek azzal hogy nincs közös programunk, így én elég sűrűn hazajártam a szülővárosomba, és itt elvoltam. Szóval nincs közös program, nem tudunk mit együtt csinálni. Szeretni szeretjük egymást, a szexuális téma az jól működik nálunk. Az lenne a kérdésem, mit tegyek? Milyen programokat kellene együtt csinálnunk, hogy jobbá tegyük a kapcsolatot? Vagy mit kellene tennünk hogy a kapcsolat jobb legyen? Kissé aggódok hogy vége lesz, ilyet még sosem éreztem, nem volt sok kapcsolatom, de a mostani barátomat sokkal jobban szeretem. Hogyan tudnék a kedvébe járni, mivel tudnám meglepni, vagy felkelteni az érdeklődését? Már a lehető legtöbb dolgot megpróbáltam de sajnos semmivel nem tudtam hatni rá. A tegnapi nap azt mondta hogy nem tudom semmivel sem meglepni, nem tud örülni semminek sem, és nem igazán szeret kijárni otthonról. Sajnos még nem ismerjük egymást annyira hogy tudnám mit tegyek, de hátha van valaki, aki volt (vagy épp van) ilyen helyzetben. Ezek a dolgok miatt sajnos sokat "veszekedtünk" és sűrűn előfordult hogy mondhatni kissé önző és tiszteletlen voltam ezek a dolgok miatt, mert barátom kissé vagy komoly, vagy nem is tudom. Szóval ha valaki tudna nekem tanácsot adni, azt nagyon megköszönném!

2016. dec. 5. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre egy dolgot lehet tanácsolni, de te "szereted és nem akarsz szakítani", úgyhogy úgyse fogadod meg.


Abszolút nem illetek egymáshoz, a szexen kívül nincs bennetek semmi közös, viszont sokszor veszekedtek. Ennek semmi értelme hosszú távon, mert nem fogtok megváltozni. Halvány sejtelmem nincs, mit eszel rajta, ha csak nem azt, hogy jó munkahelye van...

2016. dec. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irtad te is,hogy nem volt sok kapcsolatod es eddig ez a legjobb.Szoval a regi felejtos kapcsolataidhoz merten ez mar egy fokkal jobb,de nem kell leragadni csak ilyen miatt vki mellett,ha amugy meg szexen kivul nem tudtok mit kezdeni egymas tarsasagaval.Egyebkent annyi mindent lehet csinalni pl otthon egyutt fozni,vmit jatszani tarsas v szamitogepen,kirandulni,beulni vmi kajaldaba v etterembe,kiallitasokra muzeumba menni,mozi vagy most itt van karacsonyi vasar,billiard,bowling,gokart, ismerosoket baratokat is be lehet vonni a progikba...
2016. dec. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"nem szeret kijárni otthonról" hihetetlen,hogy mai napig vannak ilyen otthonülős konzervatív figurák, szerintem nagyon nem illetek össze, te valamit csinálni szeretnél elmenni ide-oda, ő meg megenni a főzeléket,dugni aludni dolgozni menni és így leélni az élete hátralévő részét..
2016. dec. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A pasid burkoltan közölte veled, hogy nem vágyik közös programokra, ne is erőlködj, csak otthon a négy fal közt dugjatok, aztán menjél haza.

Így már érted, hogy mi a kapcsolatoddal a probléma, vagy fejtsem ki bővebben?!

2016. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak, csak a szex miatt van melletted az a fiú.Elég baj, ha valaki olyan, hogy semmi nem érdekli. És te egy ilyen fiúval összejöttél? Amikor még azt sem tudtad, miféle, illetek-e egymáshoz stb. Előbb ezeket kell tisztázni, és csak utána elkezdeni egy kapcsolatot. De ez nem is kapcsolat, csak szexkapcsolat. Egyébként mit lehetne csinálni: kirándulni például, biciklitúrákra menni, színházba, moziba, valahol a közeli városban csak van színház, vannak hétvégén délelőtti előadások is, hogy haza tudjatok érni. De én elsősorban a közös kirándulásokat javaslom.
2016. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudod semmivel se meglepni és örülni ?Aha. Ideje leülnöd vele szemben.

-Akkor most te jössz kapálózz egy kicsit,próbálj programot szervezni másnapra, hogy örömet okozz. Ja az fárasztó ha nincs eredménye se? Akkkor hello.


Én párom is othonülõ de azért mert nincs hozzá fantáziája s ha kérem mindig boldogan lelkesül a programokért. Igyekszem olyant ami érdekelné. De ha valamit nem kedvel akkor is durcás lenne ha nem hívnám. Nem a hely miatt, hanem ,hogy együtt legyünk. Cserébe amíg játszik gépen sütök neki rágcsát mosolyogva pedig utáloksütni. Ez így mûkôdik.:)

2016. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lin71 ***** válasza:

A pasinak kell tepernie a nőért, nem fordítva, neki kéne lesnie, meg kaparnia, hogyan tudna a kedvedben járni.

Nem szeret igazán, nem kellesz neki eléggé, de kényelmes vagy, dughat veled, gondolom te vagy inkább, aki utazik, és nem ő.

Sehova se vezető kapcsolatok Nr 1: a pasi, aki csak szórakozni akar, jókat dugni.

Ami nem megy, nem kell erőltetni. Nem lesz jobb a dolog akkor sem, ha sikerül kirángatnod.

2016. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!