Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet? Mit érezhet?

Figyelt kérdés
Párom viselkedése elég fura.Lehet megy majd németbe dolgozni és nem is látjuk egymást egy hónapig.Én már ettől úgy érzem belehalok,persze nem de nem lesz egyszerű nélküle!Erre ő még azt is benyögi,hogy elmegy 3napra maszekolni holott nem lenne kötelező!Ráadásul azt se vette számításba,h a kislányunk 1éves szülinapja lesz és jön a karácsony!Nagyon rosszul esik...
2016. dec. 5. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálom értelmezni, amit kifejtés gyanánt idehánytál, de nem igazán értem a problémád.


"Lehet megy majd németbe dolgozni és nem is látjuk egymást egy hónapig" - EGY hónapról van szó. Mi a dráma tárgya? Nehogy már egy hónap különlét ekkora problémát okozzon.. Hagyjuk már. Ráadásul "lehet, hogy elmegy", koránt sem biztos, szóval minek is előre szenvedni?


"Erre ő még azt is benyögi,hogy elmegy 3napra maszekolni holott nem lenne kötelező" - Ennek egyrészt semmi köze a lehetséges német túrához, másrészt gondolom nem jókedvében megy, hanem szükségetek vana plusz pénzre, pláne egy kisgyerek mellett.


"Ráadásul azt se vette számításba,h a kislányunk 1éves szülinapja lesz és jön a karácsony!" - Hacsak nem pont a gyerek szülinapján menne maszekolni, vagy pontban az ünnepekkor (ami még 3 hét..), nem értem, mi köze ennek az egészhez és mit kell ezen így kiakadni. Valószínűleg pont, hogy figyelembe veszi a gyereket, azért dolgozik ennyit, mert kell nektek a plusz pénz, de javíts ki, ha tévedek.


Nem igazáb értem, mi esett ezen rosszul, nem bulizni megy, hanem dolgozni, 3 nap meg semmi, egy hónapot is röhögve ki lehet bírni külön, szóval nekem ez eléggé "vihar a biliben".

2016. dec. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!