Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megéri újrakezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri újrakezdeni?

Figyelt kérdés

A volt barátom fél évvel ezelőtt szakított velem. A távolság miatt, mert kevesett láttuk egymást és félt, hogy majd nagyon megszeret én meg megunom ezt, hogy ilyen keveset találkozunk és szakítok vele. Az a lényeg, hogy most újra szeretné kezdeni! Én is szeretném, de viszont félek, hogy megint csak úgy dobna, ja és én szűz vagyok még és amikor együtt voltunk, akkor ő várt türelmesen, csak mielőtt lehetett volna valami, szakított! Most azt mondta, hogy szeretné újra kezdeni és, hogy nagyon kíván és nem bír újra két hónapot várni, max pár hetet! Bocsi ha zavaros!


Szóval két dologtól félek, hogy megint csak úgy dob, a másik pedig, hogy lefekszek vele és utánna dob! Mit csináljak?


2010. máj. 1. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Pofaszőr
2010. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Döntsd el magadban, hogy megéri-e úgy elveszteni a szüzességed, hogy közben azon aggódsz, hogy el fog hagyni.
2010. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges újrakezdeni, mert lehet, hogy minden kezdődne előröl.
2010. máj. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!