Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erdemes vele maradnom?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt a parommal.. van egy kozos gyerekunk is.. voltak tobbszor is kisebb szakitasok, meg egyszer meg is csalt.. azutan szakitottunk...par honap es kibekultunk.. 2honapja is szuneteltettuk a kapcsolatot, mert kulon laktunk, es besokallt allitolag..nem birta a felelosseget... Es ameg nem voltunk egyutt minden nap füvezett..mondtam neki hogy en csak akkor kezdem vele ujra ,ha nem drogozik tobbet.. allitasa szerint letette, es ertem barmit megtesz....deeee nemtudok neki hinni......mit tegyek??

2016. dec. 5. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
micsoda luvnya vagy te,drogos pasival kezdeni
2016. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
dehogy érdemes,sose fog működni.
2016. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Dreed ***** válasza:
92%
Én mondanám hogy hagyd a fenébe ha már ennyi gond van/volt vele, de úgyis kibékülsz vele,és valószínűleg semmi nem fog változni.
2016. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
lehet hulyen fogalmaztam meg ezt az egeszet...de szeretjuk egymast.. nemtudunk elni egymas nelkul.. latszik rajta hogy tenne a kapcsolatert, es kuzd hogy ne veszitsen el..de nagyon felek hogy csalodok benne ..
2016. dec. 5. 15:10
 5/13 anonim ***** válasza:
küzd ja hogyne,higgy benne és álmodj csak.majd felébredsz.naiv.
2016. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

"nemtudunk elni egymas nelkul." - Ilyen NINCS, akaraterő és idő kérdése az egész.


Az, hogy magadat tönkreteszed egy ilyen alak mellett, az a szíved joga, de a gyerekedet kitenni egy drogos, kiszámíthatatlan senkiházinak undorító és aljas dolog! Egy szülő igenis gondolkozzon, mi a jó a gyerekének, ne csak a puncija után menjen, mert "brühühü szeretem". Ha szereted a gyereked, akkor nem mész vissza ehhez az alakhoz, ha pedig visszamész, akkor csapnivaló szülő vagy akit semmi nem érdekel saját magán kívül. A ti kapcsolatotoknak semmi értelme nincs az égvilágon, szegény gyerek ne ezt a diszfunkcionális, toxius mintát tanulja el, mert akkor neki is pont ennyire "boldog és egészséges" kapcsolatai lesznek a jövőben. Ezt akarod?

2016. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőt én kidobnám.
2016. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dreed ***** válasza:
92%

".de szeretjuk egymast.. nemtudunk elni egymas nelkul"


Most őszintén,felnőtt ember vagy,gyerekkel.

Miért kérdezel meg valamit ha úgyis tudod a választ,és úgyis az lesz,amit te akarsz.Ne tegyél fel akkor értelmetlenül kérdést.

Lehet lepontozni,vagy beszólni,de az ilyen dolgokon mindig felhúzom magam.

Szegény gyerek elé így milyen jövőt akarsz állítani majd?

Ő már díler lesz? vagy szülinapra apucival eltolnak egy közös spanglit?

Viselkedj végre felnőttként,és gondolkodj is úgy.

Már nem csak te és az ő érzéseit kell figyelembe venni,hiszen gyereketek van,az ő boldogságának kellene lenni a legfontosabbnak.

2016. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt kisgyerekes edesanyakent, felelosseget vallalva egy gyermek eleteert, joleteert, az erzelmi mintakert, amiket toled kell megtanulnia, remeljuk, hogy nem kerdezed komolyan.
2016. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
egy drogos csak drogos marad
2016. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!