Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire lennétek hajlandóak alkalmazkodni egy kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
Például ha a fiú elégge önbizalomhiányos, akkor inkább el se kezdenétek a kapcsolatot, vagy azért megróbálnátok? 21/F

2016. dec. 5. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Mellettem egy önbizalomhiányos pasi nem hiszem, hogy hosszú távon megmaradna, inkább csak még inkább megerősödne benne ez az érzés, szóval ilyen kérdésekben egyáltalán nem lennék hajlandó alkalmazkodni, ezzel neki szerintem többet ártanék, mint használnék. A randizás, kapcsolat eleje egyébként is még a bizonyításról szól, ha akkor nem virít, akkor nem leszünk együtt, sajnálom. De vannak kérdések, amikben sokkal rugalmasabb vagyok a kapcsolat elején, mint hosszabb távon (találkozások mennyisége/hossza, egymástól külön töltött elfoglaltságok, egyéb társas kapcsolatokra fektetett hangsúly, stb).
2016. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos megpróbálnám, csak azért odafigyelnék, hogy mennyire adom bele az energiát a kapcsolatba, mert már volt, hogy továbblendült a srác részéről.
2016. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem alkalmazkodás. Ez egy probléma. Ami csak rosszabb lesz. Nyilván ha egyedül nem oldotta meg, tőlem vár valamit.


Becsomagolhatod bárhogy, hogy az jöjjön ki, a nők csúnya gonoszak, de senki nem akar a párja gondozója lenni.

2016. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Semennyire.Alkalmazkodjon hozzám ő.Ha nem tetszik neki repül.
2016. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg.

legutobbi parom is az volt. Az ezzel a baj,hogy hiaba mondtam en barmit... pl kesobb elojott,hogy neki kicsi a merete. Nem az egyebkent.. hat idegorlo honapokog bizonygatni valamit. De ez most csak egy pelda a sok kozul ami eszembejutott. :D

tehat az onbizalomhiany sokretu lehet.

olyan embert szeretnek magam melle,aki pozitiv szemelyiseg.

vagy legalabbis hajlando dolgozni onmagan..

2016. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
A saját bőrömön tanultam meg, mennyire kemény munka valaki komplexusait, önbizalomhiányát pátyolgatni, ráadásul teljesen eredménytelen hosszú távon, szóval nem, ez nálam kizáró ok. Sok mindenben képes vagyok kompromisszumra, de ebben és az ehhez köthető dolgokban (pl. bizalomhiány, féltékenység) nem.
2016. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállásától függ. Az exem önbizalomhiányos volt, eleinte aranyosnak tartottam, de végül már csak arra ment ki az egész, hogy tudjon miből vitát generálni, hisztizni, megsértődni. Nem bízott bennem, komplexusai voltak, és meg se próbált hinni nekem. Pl két napig (!!) egy szót se szólt hozzám, de még köszönni se volt hajlandó, amiért megemlítettem, hogy valamit csinálhatna máshogy az ágyban, mert megsértődött, hogy ő nem elég jó nekem, biztos mással akarok lefeküdni...... Ugyanez a hiszti, ha használtam szempillaspirált, ha játszottam 1 dota meccset egy kiskori haverommal, stb.

Na, ez nem hiányzik, inkább lennék egyedül, mint egy ilyen hisztis kislánnyal.

A mostani párom se dagad az önbizalomtól, néha elbizonytalanodik, hogy vajon elég jó-e nekem vele, de ilyenkor hajlandó normálisan megbeszélni a dolgot, és bízik bennem, és hajlandó hinni nekem. Nem féltékenykedik, nem gerjeszt vitát, hanem igyekszik javítani a dolgon, együttműködő, és látszik rajta, hogy egyre inkább javul, neki tényleg csak némi kedvességre és biztatásra van szüksége. Ezzel semmi problémám, örülök, hogy segíthetek neki.


Szóval nagyon sok múlik azon, hogy "miféle" önbizalomhiánya van. Ha hisztis-komplexusos-féltékenykedő idióta, akkor nem érdemes esélyt se adni neki, ha csak egy kis biztatás/szeretet kell neki, akkor nem jelenthet gondot olyan lánynak, aki kicsit is romantikusabb lélek. Aztán persze vannak, akik nem tűrik egy férfitól a határozatlanságot. Mások nevében értelemszerűen nem tudok mondani/ígérni semmit :D

2016. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
önbizalom hiányos pasi a nők 99%a mellett el lenne nyomva és úgy ugrálna mint egy pincsikutya!
2016. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


3-as: Egyáltalán nem azt próbálom sugallni, hogy a nôk gonoszak, csak párkapcsolatok terén tapasztalatlan vagyok, és nem tudom bizonyos dolgokat mennyire tolerálnak. A válszok alapján úgy látszik ezt nem nagyon, valószínüleg akkor ezért semi nagyon volt még kapcsolatom.

2016. dec. 5. 17:02
 10/12 anonim ***** válasza:
én is önbizalomhiányos vagyok. szóval adott lenne az alkalmazkodós dolog.
2016. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!