Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hárman párban? Hogy oldhatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hárman párban? Hogy oldhatnám meg úgy, hogy senki se sérüljön?

Figyelt kérdés

Tehát, a barátom az utóbbi időben szörnyen viselkedett velem, már véget akartam vetni a kapcsolatunknak, de ő azt akarta, hogy adjak neki még egy esélyt. Mindeközben elkezdtem beszélgetni egy másik sráccal, akit nagyon megkedveltem. Ő szerelmet vallott nekem, úgy, hogy tudta van barátom, többször is emlékeztettem erre. A barátommal megoldottuk a problémákat, újra minden rendben. Ezt a másik srác is megtudta és azt mondta, hogy szarul esett neki, hogy újra együtt vagyunk és, hogy végül én is csak egy csalódás lettem a számára. Én nem értem, hogy hogy lehetett volna köztünk bármi is, mivel a világ végén lakik, ezt tőle is megkérdeztem. Azt mondta, hogy ezzel tisztában van, de meg akarta próbálni.

Nagyon bírom a srácot, de nem akarom elveszíteni a barátomat se, és azt se szeretném, hogy ez a srác csalódjon. Most mit tegyek???

18/l, barát: 20/f, srác:18/f



2016. dec. 5. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnosz, es nem hozod megalazo helyzetekbe a ferfit, akit szeretsz, azaltal, hogy olyanokkal csevegsz, akik meg akarnak farkalni. Ez egyben a megoldasa annak is, hogy ne csalodjon benned a srac sem.
2016. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű: nincs miért hitegetni, le kell zárni Vele a kapcsolatot. Nem volt ez olyan szinten még,hogy kötelet keressen a nyakába. elfelejti, túladja magát rajta.

Ez a srác úgy csalódik a legnagyobbat ha mindig másodiknak kell lennie, Te pedig egy idő után elveszíted mindkettőjüket addig taktikázol a két srác közt.

2016. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt már sehogy, de legközelebb ne kavarj mással, ha van barátod.
2016. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nincs olyan, hogy senki se sérül. Nem rosszindulatból mondom, ez egyszerűen tény. Nincs és kész. Ha eldöntötted, hogy a pasiddal akarsz maradni (de akkor ez legyen biztos, 1000-szer átrágott/átbeszélt/megbeszélt döntés), akkor szüntesd meg a kapcsolatot a másikkal.

Gondolj arra (nem bántásból, nekem anno ez segített!), hogy nem lehetsz ennyire önző, hogy ilyen körülmények között magad mellett tartod a másik srácot is "barátként", mert TE nem akarod elveszíteni. Itt nem rólad van szó! Te már megkavartad a sz...rt, beledöfted a kést a srácba, már csak az a kérdés, hogy akarod-e még forgatni a saját önzőséged miatt, vagy gyorsan kihúzod, és elengeded, hagy gyógyuljon - nélküled.


U.i.: azért én tényleg százszor átgondolnám a helyedben a döntésemet. Az én férjem 8 éve az életem része, és szeretjük egymást; soha nem tudna olyan "szörnyen viselkedni" velem, hogy az önmagában váláshoz vezessen...

2016. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Én nem akartam tőle semmit, nem is vettem komolyan amikor először leírta, hogy szeret. Nem tudom, hogy ő mit akart tőlem, amikor tudta, hogy szeretem a barátomat. Pont ezért nem is flörtöltem vele. Szerintem félreértett.

Akkor ne beszéljek vele többet?

2016. dec. 5. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!