Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferjem nagyon roszul ban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angelika balazsova kérdése:

A ferjem nagyon roszul ban velem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden nap csunyan beszel velem.Megalaz mindenki elott nem erdeklik ki van ott el megyek egesz nap sot neharagudj keson eszaka jar haza es ha kerdezem hol volt azt mondja hogy en provokalom ot mit tegyek tudtok valami tanacsot adni?
2016. dec. 5. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Valj el. Surgosen.
2016. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezek szerint mar nem tudok segiteni a kapcsolatunkon mert szeretnek ha lehetnek a kislanyom miatt
2016. dec. 5. 22:57
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Pont a kislány miatt válj el. Ne ezt lássa, ne úgy váljon felnőtté, hogy azt hiszi, ez a normális viselkedés és majd vele is így viselkedjenek.

Ha megaláz, elmászkál és még neki áll feljebb, akkor mire vársz? Aki szereti a másikat, az nem csinál ilyeneket, nem hiszem, hogy azon kívül, hogy szereti kiélni a hatalmát (a megalázással, az azt csinálok, amit akarok hozzáállással)bármi más normális érzelem is fűzné hozzád.

2016. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igaza van csak en kulfoldon elekel es nem tudok hova menni van itt anya othon de nem tudom mijen nem tudom a kislanyal hogy bannak ha el megyek Meg fenyeget ha nekem lenne mas kapcsolatom akkor figyeljek oda nem hogy balesete lesz a ferfinek
2016. dec. 5. 23:05
 5/18 A kérdező kommentje:
Meg hogy ram hivta a gyerekvedelmet csak nem tudom mit latnanak mert takaritok mosok fozok mindent a kislanyomat csak a jora szepre es az illedelemre tanitom
2016. dec. 5. 23:08
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

"Meg hogy ram hivta a gyerekvedelmet"


Együtt éltek, nem? Ha rád hívja, akkor ugyanúgy magára is.

Keress valami megoldást, ahova menni tudsz- A férjed már soha nem lesz jó férj. Ha valaki hibát követ el, azt még meg lehet beszélni, de azt, hogy megaláz, csúnyán beszél veled, az mélyen a személyisége része, és soha nem lesz jobb, csak rosszabb.

2016. dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Argloss ***** válasza:
81%
Azért bánik így veled, mert kiszolgáltatott helyzetben vagy és élvezi a hatalmát. Ebbe a helyzetbe te mentél bele, ideje változtatnod rajta. Dolgozz, gyűjtögess és aztán javasolhatod neki, hogy gyerektartást is fizethet, ha ennyire nem akar veletek élni.
2016. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 PcCsaj ***** válasza:
88%
Készíts felvételt hogy hogy beszél veled bizonyíték!!! Hagyd el őt! Így nem lehet élni nem egy ismerősöm van aki így élt. Ott hagyta talált új párt azóta boldog és a gyerekek is megszokták
2016. dec. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
88%
Sajnos csak a válás marad, méghozzá lehetőleg minél hamarabb, mert minél több ideig látja ezt a pici lány, anál valószínűbb hogy normálisnak fogja hinni, és hagyni, sőt keresni fogja, hogy vele is így bánjanak majd.
2016. dec. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Jókat írnak elöttem!! Legyen bizonyitèkod ellene mindenkèpp!

Ès amint tudod hagyd ott.

Egy társ nem így bánik a társával.

Tisztán látszik hogy csak használ tèged.

Kitartás ès lègy bátor ne fèlj!

2016. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!