Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a kapcsolatunkat, ha nincs hova mennem?

Figyelt kérdés
A szuleimmel nem tartom a kapcsolatot, egesz eletemben bantalmaztak, nem kerestek velem a kapcsolatot, el se tudom erni oket, egy nagybatyam van de ok 1 szoban laknak a felesegevel, es nem futenek, raadasul ok se akarjak, hogy odamenjek. A parommal nagyon megromlott a kapcsolatunk. Depresszios vagyok, de kijovoben voltam belole. Az elmult 1 evben sulyosbodott, foleg a konfliktusok miatt. Elmagyaraztam neki mit erzek, mire van szuksegem tole, hogy jobban legyek, mivel tudna tamogatni, de nem erti vagy nem hallja meg. Nagyon sokszor megbant, olyan kijelentesei vannak, hogy nem igaz. Teljesen belem tapos veluk, es sose ker bocsanatot, ugy csinal mintha meg sem tortentek volna. Tobbszor megmondta, hogy nincs ideje, energiaja a problemaimra, fogadjam el, hogy nem segit, felnott vagyok, lepjek tul rajta. Tudatosan vagy sem de valamivel mindig erezteti velem, hogy nem vagyok jo, amivel meg melyebre nyom. Nem varom el hogy kitalalja a gondolataimat. Mindig egyenesen megmondtam neki, hogy mi a bajom, es hogy legyen szives valtoztatni rajta. Nem lehet megolelni (magatol eszebe se jut), sot talan hozzam se szol, max ha valami olyat mond ami neki erdekes. Volt amikor nagyon besokalltam es "eszbe kapott" par napra, gondolom valami hirtelen lelkesedesbol, hamar megunta. En nagyon probalok fele kozeledni, de elutasito. Minden otletemet lehuzza, az igyekezetemet semmibe veszi, mar nincs nap, hogy ne sirnek. (Amugy ha epp elotte sirom el magam, csak bamul, de eszebe nem jut megolelni vagy ilyesmi.) Sot ha mellettem ul a kanapen, inkabb atrangat magahoz, mert o lusta felem mozdulni. Elhagynam, de nincs hova mennem. Nem keresek annyit, hogy eltartsak egy alberletet. Megmentem, mert sajnos vagy ez vagy az utca. De hogyan?
2016. dec. 6. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szobat keress, amig nincs jobb helyzeted.
2016. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bérelj szobát!
2016. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Igen, ahogy az első mondja próbálj meg kivenni egy szobát ha más nem. Rakj félre minden hónapban gyűjtsd a kaució árát. Aztán ha már megvan, kifizetted költözésre kész akkor dobbants, de előtte egy szót ne tudjon róla, mert elvenné minden pénzed vagy úgy költekezne hogy ne legyen lehetőséged.

Tudom úgy érzed így sincs, túlórázz, dolgozz többet valahogy csak megtudod oldani.

2016. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Sehogy.

Ez a hapsi már csak szánalomból tűr meg maga mellett, mert nem akar kidobni az utcára.

Igaza van, felnőtt ember vagy, nem csünghetsz mindig az eltartóidon, oldd meg egyedül.

Ahol a szerelemből nem marad szeretet se, ott nincs mit megmenteni, csak ennyi: tűritek egymást, bőgsz, ő sza.rik rád, és elvegetáltok még akár évekig is így.


Az gondolom nem megoldás, hogy keress jobban fizető állást, munkásszállót, vagy társbérletet, mert nem elég kényelmes élet számodra, és akkor is csak kínlódni fogsz, hogy milyen sza.r életed van.


Csináld azt, amit ilyenkor minden magatehetetlen pi.csa: keress egy másik pasit, akinél eléred, hogy odaköltözhess. Legalább innen megszabadulsz, legfeljebb ott is sza.r lesz, az új pasival.


Esetleg el kéne jutni odáig, hogy ne másoktól függ anyagilag, és ne kényszerből élj más nyakán. Gondolom ebben a szerencsétlen pasiban is az volt az egyetlen vonzerő, hogy hozzá tudtál menekülni a szüleid elől.


Szánalmas...

2016. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Te se szereted, ő se szeret, de kényelmes, hogy van hol laknod, és még te támasztasz elvárásokat, hogy mit tegyen a pasid, hogy boldog legyél!?

Ez csak vicc, ugye!?


Ha nem akarsz utcán élni, akkor naponta nyald fényesre a pasid se.ggét, nehogy rád unjon, és kivágjon a pi.csába. Egyszer mindenki beleun ebbe a "depis vagyok" nyavajgásba meg a sírásba, és az ajtó elé pakolja a cuccaid.

Úgyhogy minden lehetséges módon fejezd ki a háládat, amiért van hol laknod!

2016. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Hozzám jöhetsz lakni van hely.:)
2016. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ugyanmár utolsó válaszoló.Ez nekem is felháborító.Mi ez hogy nyalja a seggét a pasijának? Megcszép hogy nem dobja ki a lányt az utcára.De arra nem gondolsz? Hogy a férfi lelkileg tönkretette a lányt?Ha elolvasod az élet már így is próbára tette ahogy sokunkat.Senkinek nem könnyü .Èn is benne voltam olyan kapcsolatba ahol csak én dolgoztam ő ivott,aztán persze munka után még a hideg házba hazaérve én gyújtottam be főztem stb..És tudod mit kaptam?Nem köszönöm és kedves szót.Csak nálunk èpp ő nem akart elköltözni mondva kidobom.És tűrtem másfél évig ennyi idő kellett az akkori páromnak hogy felfogja kiégtünk.26éves vagyok és 7évig voltunk.Fura módon azóta dolgozik van fedél a feje felett.Csak egyszerű volt a kényelem.Kérdező ne mond neki hogy elköltözöl bírd ki valahogy és rakj össze annyi pènzt hogy legalább a legalapvetőbb szüksègleted meglegyen.Barátnő aki befogadna? Csak így karácsony előtt más nyakáraa oda költözni nem a legjobb ötlet.Bocsika nem állt szándékomba senkit megbántani!
2016. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5-ösnek szólt :).
2016. dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Miert kell ilyen arrogans privatokat kuldeni? Es mert kell ilyen stilusban kommentelni? Ha szepen irjatok, akkor is megertem.


Nem azert koltoztem hozza mert anyamektol menekultem! Eleinte jo, nagy volt a szerelem jopar evig. Kulonben nem jottunk volna ossze. Sot a munkam is jobban fizetett, csak aztan betegseget diagnosztizaltak nalam, tobb muteten atestem, es mivel bizonytalanok a rosszulleteim, kevesebb oraszamban, de legalabb visszavettek, ezert nem keresen annyit. En szeretem meg valahol, hianyzik az, aki volt.

2016. dec. 6. 13:18
 10/15 A kérdező kommentje:
Amugy ez nem depis marhasag. Diagnosztizaltak vele, terapiara is jartam evekig. Valos betegseg, es 1000szer rosszabb mint barmilyen fizikai betegseggel jaro fajalom. Valaha en hisztizo gyenge sz@rkent tekintettem arra aki depresszios, aztan visszanyalt a fagyi. En tettem ellene, teszek is, de nyilvan elvarom a paromtol, hogy tamogasson a gyogyulasban.
2016. dec. 6. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!