Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék olyan intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan intelligens nővel beszélgetni, akit nem zavar, hogy van kapcsolatom? 29f

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Intelligens not zavarni fog, es nem kezd ilyen meddo kapcsolatba.
2016. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Akár itt is. Netes játékban is. Sok helyen. Nekem sikerült.

Természetesen, nem azzal kell nyitni, hogy holnap felugranák hozzád dugni.

Nagyon sok témára nyitottak, meg lehet velük beszélni, lehet érvelni és tudnak ők is érvelni. Nézeteiket alátámasztani.

2016. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőnek nincs igaza, mivel attól, hogy intelligens, lehet még olyan kapcsolatban, hogy esetleg másra vágyik... A másodiknak köszönöm az értelmes hozzászólást, te milyen játékban ismerkedtél meg? Vagy konkrétan hol?
2016. dec. 7. 11:20
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha intelligens akkor tuti nem fog szóba állni veled . Lehet szakítani is és akkor rendesen tudsz ismerkedni. A kérdésre visszatéreve,hol találsz olyan nőt akit nem zavar,hogy csak 40%-ot tudsz nyújtani,és hogy aljas,gerinctelen módón "beszélgetsz" a kapcsolatod mellett?Lássuk csak...A nyócba,a sarkon vagy a sitten.
2016. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Mármint baszélgetni?
2016. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Irj beszélgethetûnk.
2016. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én intelligens nőnek tartom magam. Sok olyan férfi ismerősömmel beszélgetek, akiknek van komoly kapcsolata, és ez engem egyáltalán nem zavar, mivel nekem is van. Beszélgetésre elég könnyű manapság találni egy alanyt, ha nem barlangban élsz.


De a kérdésből nekem inkább az jön le, hogy te szeretőt keresel, az meg még a hülyéknek se megy könnyen. Egy intelligens nő pedig valószínűleg akar valamit a szeretői státuszában, és nagyon kellemetlen lesz, amikor rafinált agyafúrt módon zsarolni kezd a pcsába, mert nem akarod teljesíteni. Ilyet is ismerek. Távolról vicces nézni a férfiak szenvedését, de ha rám hallgatsz, inkább egy buta fruskát keresel ilyen célra, aki elhiszi vakon minden szavad.

2016. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
1-es vagyok és bocsi, hogy ezt mondom, de ha egy olyan nő, aki olyan kapcsolatban van, amiből ki szeretne lépni, de nem nem lép le az minden, csak nem intelligens (az, hogy maga vagy a másik miatt, ebből a szempontból lényegtelen). Ha meg a kapcsolat mellett akar mást is, akkor meg egy hazug ribizli.
2016. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ozsairam válasza:

Kedves kérdező!

Milyen végső céllal keresel?

Milyen területű inteligenciával rendelkező hölgyet keresel?

2016. dec. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 leti15 válasza:

A te helyedben en inkább azt kerdeztem volna meg, hh tudnam a jelenlegi parkapcsolatom feljavitani, ugy hogy ne kelljen kiegesziteni azt massal, ezaltal megcsalni a (lehetoleg) huseges párom. A megcsalas a legaljasabb dolog, amit elkovethetunk egy parkapcsolatban.

De te tudod.

17/L

2018. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!