Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom jelezte, úgy érzi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom jelezte, úgy érzi nem tudom elengedni magam mellette, mikor megkérdeztem miért most mondja azt válaszolta úgy gondolta ez változni fog 2 hónapja vagyunk együtt. Valami segítség?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom el tudom engedni magam mellette, nem érzem magam feszélyezve mondtam neki ezen változtatni fogok, de szerintem elég rossz ha ezt így gondolja.

Én nagyon szeretném ezt a kapcsolatot hosszú távon!



2016. dec. 12. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem erzi, hogy odatenned magad, nem erzi, hogy fontos O neked. Mutasd ki nyiltabban az erzeseid, ha tenyleg szeretned hosszutavon.
2016. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!