Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg lehet szokni?

Figyelt kérdés

Párom nem az a romantikus fajta. Tudom hogy szeret de jól esne ha gyakrabban mondaná vagy beszélne az érzelmeiről. Meg nem is az a bókolós fajta. Van valakinek ilyen pasija? Tehetek valamit vagy fogadjam el így?

Pasik akik magatokra ismertek, mi jatszódik le bennetek?


2016. dec. 12. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:

A pasik általában nem a szavak emberei annyira, mint a nők. Szóval ha ezt elfogadod, nem hiszem, hogy zavarni fog.

Azt nézd inkább, hogy miket tesz meg érted, abból is lehet ám látni a szeretetet.

2016. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen. Meg kell találni a közös szeretetnyelveket, azt, hogy ő miből érzi szeretve magát, illetve azt, amiből te.

Nálam ez a testi kontakt / elismerő szavak, neki a minőségi idő. Ha ezeket össze tudjátok hangolni, te sem leszel elégedetlen és ő sem fogja azt érezni, hogy nem tud neked eleget nyújtani.

2016. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elején az én barátom is ilyen volt, de néhány hónapot követően feloldódott, és azóta mindkettőt csinálja, mondja, hogy szeret, és bókol.

Ha még nem vagytok régóta együtt, akkor elég ha kivárod, mondjuk én jeleztem is hogy bókolhatna. :D De azt hogy szeret, szépen kivártam míg megmondja, katartikus volt. :D

2016. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjad neki többször, hogy mit szeretnél.

A férfiak nem találgatnak, és a szóból értenek.

2016. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én elmondtam neki az elején, hogy ez vagy az milyen jól esett nekem. Amikor becézett valamivel, akkor odabújtam, visszakérdeztem, hogy "Igen? Királylány vagyok?", ez után többet csinálta. Egy kapcsolatban alakítjuk egymást, a pozitív megerősítés fontos eszköze ennek. :)
2016. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1 éve vagyunk együtt. Amúgy 36 éves. Az igazság az hogy legelőször ő mondta ki hogy "Szeretlek" de azóta az egy év alatt talán még 2-3szor mondta. Volt hogy én is mondtam neki jól esne ha kicsit többször mondaná vagy azt hogy hiányoztam stb. De bevallotta hogy ő ilyen, nehezen mond ilyeneket, meg hogy majd jön magától.

Mindketten elváltak vagyunk, rossz kapcsolatból szabadultunk. Lehet ez is oka lehet a dolgoknak.

2016. dec. 12. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából ez csak rajtad múlik. Nekem a volt férjem volt ilyen, hogy nem mutatta ki az érzéseit, én nem tudtam elfogadni, nem csak ezért váltunk el, de ez is közrejátszott. A második férjem teljesen más, ő maximálisan kimutatja az érzéseit. Én tudom magamról, hogy nekem ez jön be, én ettől vagyok boldog, ettől van önbizalmam. Szóval ezt neked kell eldöntened, hogy el tudod-e fogadni.
2016. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolom csaj vagy.


A férfiak sajnos úgy vannak nevelve, hogy ne fejezzék ki az érzéseiket. Mondván az lányos, vagy b*zis. "Egy férfi nem sír" ismerős mondat? És inkább magukban tartják, görgetik maguk előtt és ha felgyülemlik, akkor robban. Ilyenkor sokszor baromságokat csinálnak, megvernek valakit, isznak, drogba menekülnek, de legjobb esetben csak eltörik a mécses.


Borzasztó úgy élni, hogy a neveltetés és a társadalom is azt várja el, hogy ne mutassák ki az érzéseiket, mert megbélyegzik. Próbálj meg vele beszélni erről normálisan, megértően. Tudasd vele, hogy te neked nem szégyenletes ha kimondja amit érez. 26F

2016. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!