Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elolvasnátok az üzeneteit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elolvasnátok az üzeneteit?

Figyelt kérdés

Komoly dologban hazudott a párom, illetve még érzem, hogy nem mondd el dolgokat. Emiatt megrendült a bizalmam felé. Arra gondoltam, hogy megkérem, ha tényleg nincs semmi takargatni valója (ezt állítja), akkor hadd nézzek bele a levelezéseibe, üzeneteibe (ez lehet levél, facebook üzenetek, stb). Csinálhatjuk együtt is, és persze akkor abban a pillanatban kell megtenni, nehogy valamit töröljön.


Azt gondolom a bizalmam újboli visszaállításához ez egy jó kezdőlépés lenne. Persze, nyílván nem ennyi az egész, itt sok mindent át kell beszélnünk enélkül is.


Szerintetek a kérésem elfogadható? Ha Téged kérne ilyet a párod mit reagálnátok, tudva azt, hogy bizony kiderült a hazugságod, és totál érthető, ha megroggyant a bizalom. Ha valóban nincs takargatni való, akkor nincs mit izgulnod, igaz? Akár még mondhatom, hogy cserébe nézzen bele az enyémbe.


Érdekelnének a vélemények, érzések ezzel kapcsolatban.


34F



2016. dec. 12. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Akár van takargatnivalója, akár nincs, semmi jogod a levelezésébe turkálni még engedéllyel sem!


Őrülten féltékenynek tűnsz, aminek általában szakítás a vége.

2016. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ha engedélyt ad hozzá, akkor van jogom, egyébként titokban nincs.

Igazad van, a féltékenységem sajnos megalapozott :(

2016. dec. 12. 15:52
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvasnám el, és én sem mutatnám meg.

Nem sok értelme van. Először is nem mindennek van írásos nyoma, beszélhettek szóban, telefonon, cseten is. Úgysem nyugodnál meg, mert hamarosan jönne az, hogy ok, nem találtam semmit, de ez még nem bizonyíték.

Ráadásul utána máskor is ezt akarnád. Szóval nem.

Mit nem mond el. Megcsalt? Vagy mi a gond? A gondolatait is uralni akarod?

2016. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Én mindenkinek megadom a feltétlen bizalmat, de ha valaki ezt eljátssza, utána fejre is állhat, az már soha nem jön vissza. Sokszor hallom, hogy "egy esély mindenkinek jár", na most nálam ezt az egy esélyt akkor kapja az ember, amikor összejövünk. Tényleg maximális bizalmat adok, nem nézek bele levelezésekbe, nem zavarnak az ellenkező nemű barátok, nem zavarnak a külön programok, még ha több naposak sem.. Az őszinteséget és az egyenességet viszont elvárom, nem is vagyok sárkány típus, hogy ne lehessen elmondani dolgokat.


Szóval szerintem ahol ennyire csorbult a bizalom, én nem akarnám ezt megjavítani, mert tudom, hogy az elvesztett bizalmam nem lehet visszaszerezni sehogy sem, nyolvmillió átbeszélés után is mindig ott fog bújkálni a kétely, így pedig számomra semmi értelme hosszútávon a kapcsolatnak.


Ha úgy is gondolod, megéri vesződni ezzel és menthető a dolog, szerintem ez pont tök felesleges kérés. Ha valaki képes a szemedbe hazudni, ráadásul komoly dolgokban, abban nem bíznék akkor sem, ha mutogatná a facebookját, mert még ha nem is lenne ott semmi, arra következtetnék, hogy egyszerűen óvatosabb a levelezéseiben, ami önmagában nem garancia semmire.

2016. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de ha meg is mutatja a levelezését, nem teljesen 100-as, ahogy te sem!


Ő azért nem, mert alárendeli magát a te beteges féltékenységednek, te meg azért mert nem tudsz dönteni, hogy mi legyen veletek, ezért inkább kézzelfogható magyarázatot próbálsz gyűjteni kétségbeesetten, hogy miért ne menjetek szét.

Ahol már nincs bizalom, ott nincs miről beszélni.

2016. dec. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Értelek Titeket, én is kb ilyen véleményen vagyok. Egyébként az, hogy találok valamit szinte biztos, ha jók a megfigyeléseim, ezért merült fel bennem ez az egyébként nem túl korrekt dolog. Abszolút a nyíltság és őszinteség híve vagyok én is.

Fordított esetben egyébként ha nem lenne takargatni valóm én megmutatnám neki, talán magamtól is felajánlanám, ha ezen műlik. De természetesen a nem megbízás okait is felgöngyölíteném vele, lehet akár egy félreértés is... de nála nincs félreértés, hisz a hazugság teljesen véletlenül de kiderült.

Igen, flörtről, megcsalásról van szó.

2016. dec. 12. 16:09
 7/17 anonim ***** válasza:

"Egyébként az, hogy találok valamit szinte biztos, ha jók a megfigyeléseim"


Nagyon biztos vagy a dolgodban csak annál cikibb nem nagyon lesz ha az a csalhatatlan megfigyelesed most mégsem jön be!amugy meg mindennek a legalja mas levelei,sms-ei,üzenetei között turkálni!

2016. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne takargatnivalóm nem mutatnám meg,ha nem lenne akkor sem mutatnám meg. Felállnék és elhagynálak! Nincs jogod ilyenhez,elképesztően megalázó lenne,hogy te olvasgatod a privát levelezéseimet,még akkoris ha nincs mit rejtegetnem tehát nem csaltalak meg. Óhatatlan,hogy indulatból írok egy barátnőmnek,hogy a pasim ilyen meg olyan volt és mondjuk kicsit leszidom amit egyébként nem gondolok komoly, ő ha ezt olvasná biztosan a feje tetejére állna és félreértené. de egyébként is ez kb olyan mintha a fikát keresnéd az orromban semmi közöd hozzá :D
2016. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak azt nem értem, hogyha tudod, hogy megcsalt, mi a büdös francért akarod olvasgatni a leveleit?

Szereted magad kínozni, vagy mi bajod van?

2016. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kb kizart h megmutassam ee szerencsere ezt a ferjem tudja,es sosem jutna eszebe belenezni a levelezeseimbe, mint ahogy en sem nezek vele az ovebe annak ellenere h mas nokkel is csetel, ahogy en is mas pasikkal.


Nem vagyunk 5 evesek h ott alljunk egymas feje felett es ellenorizgessuk egymast ha jogos,ha nem. Szoval nalam ez a viselkedes abszolut valook,

2016. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!