Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmerjem mondani neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmerjem mondani neki, hogy lehetséges terhes vagyok (nem tul komoly kapcsolat)?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok meg benne biztos, egy szuk ket hete kesik es minden jele meg van, hogy az vagyok, de az egyik teszt negativ volt, a masik halvany. Elmegyek nogyogyaszhoz is, mert lehet hormonalis problema is. A pasival ket honapja vagyunk ugymond egyutt, de napi beszelhetesek ellenere sok idot meg nem tudtunk egyutt tolteni. Vigyaztunk, de lehet ha az nem volt eleg. Sajnos ostanaban azt is tapasztalom, hogy kevesbe erdeklodo irantam, en meg idegessegemben egyre tobbet irok. Attol felek, hogy akivel nincs komoly kapcsolatod, annak egy ilyen hir meg inkabb elvenne a kedvet a tovabbi folytatashoz. Vagy buntudatja lenne, es tobbet lenne velem. nem tudom mi tevo legyek
2016. dec. 12. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Én egy ilyen jellegű friss kapcsolatban nem riogatnám a másikat, csak ha már biztos vagyok abban, hogy teherbe estem.

Mondjuk nálunk az elejétől fogva megvolt a kellő bizalom és az érzés, hogy a másik számíthat ránk, szóval én elmondtam volna két hónap után a páromnak, de a te helyzetedben nem mondanám el, csak a nőgyógyászati vizsgálat után.

2016. dec. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem védekeztetek? Csak a gyerek miatt kívánom, hogy ne legyél terhes, mert ő szívná meg. De ha tehetném azt kívánnám, edd meg amit főztél.
2016. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
megszakitassal vedekeztunk, es megjegyzem kesz ideg vagyok es nagyon felek, en ezzel a fiuval komoly kapcsolatot akarok es nem egybol egy abortust..mert en most nem vallalhatok gyermeket. Nagyon felek es epp csak arra az olelesre lenne szuksegem, hogy itt van mellettem... de most o meg epp a maganyat eli meg, egy problemaja miatt...
2016. dec. 12. 15:57
 4/14 Szergej55 ***** válasza:
93%
A megszakításos módszer nem védekezés, jó lenne, ha lassan többen felfognák.
2016. dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

1. a megszakítás nem védekezés (én házasságon belül "védekezek" csak így, mert bár nem tervezzük a jelenben, azért problémát nem jelentene a baba)


2. ha egyébként is van benned egy gyanú, hogy talán hormonális probléma, akkor még szerintem ne mondd el neki. Ha kiderül, hogy babát vársz, akkor állj elé, és beszéljétek meg a továbbiakat. Ha az derül ki, hogy nem áll fenn terhesség, akkor is érdemes egyébként ettől függetlenül is átbeszélni ezt a kapcsolatot, mert így nem fenntartható.

2016. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

A halvány pozitív is pozitív, úgyhogy gratulálok, terhes vagy!

Ettől függetlenül várd meg, amíg az orvos megerősíti a hírt, egy halvány pozi teszt még kevés a beszélgetéshez.


Aztán ha a doki is ezt mondja (és 99%, hogy ezt fogja), akkor gondolkozz el azon, hogy van-e értelme szólni róla a kedves apukának, vagy megoldod egyedül.

Alkalmi, futó kapcsolatból biztos nem szülnék gyereket, bár én ezt úgy intézném el, hogy óvszerrel vigyázok (és nem szólok róla, ha tablettát szedek, mert a betegségektől nem véd!).


Nálatok ez a "vigyáztunk" gondolom azt takarja, hogy kihúzta időben. Elvileg...

Ha ennyit nem érsz neki, hogy gumit húzzon a farkára, akkor annyit végképp nem fogsz, hogy kifizesse az abortuszt, vagy részét. A gyerektartás már tészta, az nem akarás kérdése. De egyedülálló anyának lenni kegyetlen és nehéz, akkor is, ha hajlandó kicsengetni azt a hihetetlenül bőkezű, havi 20-25 ezres összeget.


Ahogy írod, ő már nem is érdeklődik irántad, te erőlködsz még mindig. Szerintem ez részéről ennyi volt, megvoltál neki, párszor volt szex, és puszi.

Úgyhogy azért úgy időzíts, hogy még az előtt tudd vele közölni a jóhírt, mielőtt végképp rádun, és letilt mindenhol, aztán meg eltűnik az éterben!


Arra mérget vehetsz, hogy nem fogja kitörő örömmel fogadni a hírt, és te leszel a hibás, sőt ki fogja jelenteni, hogy nem is tőle van, illetve direkt estél teherbe, hogy megfogd. Függetlenül attól, hogy ő dugta be gumi nélkül, tehát nem érheti meglepetés, ha sikerült teherbe ejtenie.

Legalább az első sokk után felnyílik a szemed, hogy milyen alak valójában.


Nem könnyű helyzet, és jobb, ha tisztában vagy vele, hogy ezt egyedül kell megoldanod.

2016. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Hihetetlen, hogy felnőtt emberek egy alig kialakult kapcsolatban annyira felelőtlenek, hogy megszakítással "védekeznek", aztán meg sírnak, ha gáz van.

Menj el orvoshoz minél hamarabb, aztán mondd el neki a "jó hírt". Legalább kiderül, ő mennyire gondolja komolyan a dolgot...

2016. dec. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy komoly kapcsolatban, nem éri meg gumi nélkül csinálni. Legalább cak arra gondolj, hogy te mikor vagy nyugodtabb szex alatt és persze, hogy akkor, ha van gumi a srácon. Legközelebb azt mondd az ilyen srácoknak, hogy te gumival könnyebben ellazulsz, de azért a petting legyen kellően hosszú :)
2016. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Decukiiiiii! Es ha aidses lennel most,mert vigyaztatok, es kivette elobb h baba me legyen? Igy 2 honapon belul?
2016. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Először is bizonyosodj meg róla, hogy terhes vagy-e vagy sem.

Ha terhes vagy, akkor meg nyilván elmondod neki, ugyanis ketten hoztátok össze, védekezés nélkül.

2016. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!