Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt miért tanácsolják folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért tanácsolják folyton a pszichológust, ha bármi problémája van a kérdezőnek?

Figyelt kérdés
De tényleg minden pici apróságra rögtön ez a válasz. Gond van a párkapcsolatoddal? Pszichológus. Szerelmi bánat? Pszichológus. És így tovább...
2016. dec. 12. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Beszéltél már erről szakemberrel?
2016. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert, a pszichológusnak is meg kell élni valamiből.
2016. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2%
Mert nem tudnak semmi értelmeset javasolni, ezért benyomják ezt a gyenge sablonszöveget, én sem értem egyébként őket, meg hogy egyáltalán minek szólnak hozzá, ha semmi használható ötletük nincs. Ez a "pszichológus majd megoldja" dolog olyan, mint a gyógyszerek szedése, ha beveszel egy pirulát lehet hogy pillanatnyilag enyhíti a gondjaidat, hosszútávon azonban semmi haszna nincsen és a valódi problémát nem oldja meg.
2016. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Menyj el egy jó szakemberhez és kérd ki a véleményét..
2016. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az emberek többsége lusta tenni azért, hogy javítson a saját helyzetén. Ha már tett volna valamit, akkor nem itt kérdezősködne, hogy mit csináljon..stb.

És azért javasolják a pszichológust, mert ő szakember, és legalább elindítana egy bizonyos úton, amire önmagadtól nem jöttél volna rá nagy valószínűséggel!

Ő ugyan csak lehetőségeket, útmutatást és tanácsokat tud adni, azonban neked kell végig járnod a saját utadat.

Párkapcsolatban pedig a párral kéne megbeszélni a dolgokat.

Egyébként tényleg vannak párterápiás dolgok, ha minden kötél szakad, azt is érdemes kipróbálni.


Egyébként egy harmadik fél, aki jártas a témában, mert azzal foglalkozik, sokszor többet és hamarabb meglátja a problémát, mintha te egyedül csak szenvednél!

2016. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom. Akarsz róla beszélni?
2016. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert itt senki sem jós, hogy egy pár soros kérdés alapján látatlanban megmondja, kinek mi a konkrét problémája.
2016. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert egy szakember többet tud segíteni, mint 10 laikus!
2016. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Én akkor szoktam pszichológust javasolni a kérdezőnek, ha pszichés jellegű problémáról ír. Most vagy én nem látom azokat, ahol ez a válasz nem indokolt, és mégis odaírják, vagy te nem olvasod figyelmesen a kérdéseket.
2016. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha elromlik a mosógéped, hozzáértő szakembert keresel, nem állsz neki bütykölgetni, ugyanígy van a lélekkel.
2016. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!