Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomról megtudtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomról megtudtam, hogy alkalmi partidrogos. Ez szerintetek súlyos vagy én vagyok túl konzervatív?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom, már másfél éve együtt vagyunk. Mesélte, hogy régen amikor fiatalabb volt (17-18 éves) nagyon sok mindent kipróbáltak a haverjaikkal, de már nem csinálja, mert nem érdekli a dolog. Kiderült, még a kapcsolatunk elején egy buliban speedezett és én nagyon csalódott lettem. ekkor megkértem, hogy ne csinálja, mert nekem ez rosszul esik és én nem szeretném, hogy csinálja ilyeneket. és most másfél év után kiderült, hogy ő azóta is párszor csinálta. legútóbb egy buliba speedezett és extasy-zott. Miután megtudtam fogtam a cuccom és eljöttem.

Nem függő, és szerinte én vagyok túl naív és konzervatív, hogy ennyire tiltom vagy hogy mondjam. Tényleg én vagyok túl konzervatív vagy miért ne férhetne bele évente 3-4 szer???? egy kis speed eki vagy kokain


Most szünetet tartunk, hogy tudjunk mérlegelni. én nagyon szeretem őt, de nem tudom hogy legközelebb ha két honap múlva kijelenti hogy ő az előző nap drogozott, hogyan tudnám elfogadni...


nem tudom mit csináljak

ő azt mondta, hogy ő ilyen, nem fog hazudni, ha lesz kedve akkor miért ne csinálhatná? ne akarjam pórázon tartani..


de azt is bevalotta, hogy ha nem lett volna ott a haverja, akitől vehetett volna akkor nem drogozott volna.


tehát magától nem keresi a dílereket hogy vehessen, csak ha van lehetőség és van kedve akkor miért ne... de volt már hogy volt rá lehetőség és nem kívánta, ezért nem is csinálta



nem tudom mit csináljak.

szeretnék értelmes válaszokat kapni! köszönöm!


21 L



2016. dec. 12. 19:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Normális, h ki vagy erre borulva. Nekem sem tetszene ha a barátom ilyen erős drogokhoz nyúlna. A füves cigire is húzom a számat, nem még ilyenekre. Ha meg hazudozott ebben akkor nincs miről beszélni. Továbbra sem lesz őszinte, főleg, h látja, h te ennek mennyire ellene vagy, ő pedig elég nyilvánvalóan szereti ezeket a szereket és nem fog leállni...
2016. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem jól tetted. Bár, én magamból indulok ki, és nálam a abszolút nulla zéró semennyi tolerancia nincs a drog, illetve a drogosok iránt. Nem minősítem magam ilyen alja színvonalra, hogy közöm legyen bármi ilyesmihez.
2016. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ez szánalmas és elszomorító. Én szabadszellemű vagyok, de én nem tolerálok semmilyen drogot, alkoholt is csak nagyon ritkán és keveset iszom. Nehogy már az legyen a menő, hogy hlye módjára szétcsesszük a testünket :D

Ha nem hagyná abba, én a te helyedben szakítanék vele, mert aki ilyen agyi szinten van, azzal én nem terveznék

17L

2016. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%

Alja?

Rengeteg elit ember hasznal néha ilyen drogokat.

2016. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
És mit is jelent h "elit"?! Azért mert egy pénzeszsák felszippant 2 csíkot, attól még nem lesz "elit" dolog, ugyanolyan ócska szer, amihez a gyáva ember nyúl, ha nem tudja józanul kezelni a problémáját.... Elit... úristen! Nehogy már "minőséges" cuccnak számítsuk csak mert akinek pénze van és olyan körökben mozog használja XD Túl sokszor nézted meg a Wall Street farkasát...
2016. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

igen ez a baj...annyian drogoznak.. az egyik ismerősömről is kiderült. majd hanyatt estem amikor elmondta, hogy szokott néha fesztiválon kokainozni....és kitűnő tanuló, okos, művelt család...stb...


nem tudom mit csináljak, mennyire tolerálható az ha évente 4-szer mondjuk buliban drogozik..


nem vagyok én se szent.

többször is kipróbáltam a füves cigit..de ez nem olyan durva mint ezek! és sose jött be


de most ha azt mondom, hogy vagy nem csinálja soha többet vagy szakítunk és az lesz a válasza, hogy ő ilyen és nem fog megváltozni, ne akarjam megváltoztatni? akkor nem is szeret eléggé?

2016. dec. 12. 19:47
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Pont az kellett a keményebb drogokra váltáshoz, amitől majd egyre többször fog beállni. Gyenge és elégedetlen jellem, én is ejteném. Hazudik és kevés neki a valóság. A haverjai is ilyenek?


Nincs jövője a kapcsolatnak. Még ha tini lenne és egyszer kiprobálná. Na de évek óta és szerinte ez rendben van felnőttként? Nagyon nem normális dolog, minél távolabb kell kerülni mindenfajta függőtől akkor is függő, ha csak 3havonta áll be. Ha úgy érzi fontos neki, hogy bulikban betépjen, akkor már az.


Én nem vagyok ellene, de csak önuralommal rendelkező embereknél támogatom a kipróbálást, akik nem nyúlnak hozzá még egyszer, mert felismerik a súlyát. Azért ez kokain, nem egy pohár bor vagy egy szál cigi. Engem jobban zavar, ha valaki a lelkét teszi tönkre, mint a testét.

2016. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%
Azért a kokaint ne vegyük egy kalap alá a speedel vagy az ekivel. Ezzel a kettővel évi 3-4x semmi bajom nem lenne, igaz, én liberális vagyok és magam sem zárkózom el tőle. Pedig orvosira járok... Szal nem vmi hülye partizós újgazdag alak vagyok. Pár ilyen laza estével sztem nincs gond. Itt inkább értékellentétek vannak. Nem illetek egymáshoz, ha ennyire más morális ítéleteitek vannak erről sztem.
2016. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

Alkalmankénti füvezéssel nem lenne bajom, simán belefér, szóval lazának tartom magam, de pl kokain kipróbálása is szakítóok nálam.

Ha konzervatívnak számítok ettől valaki szerint, akkor annak számítok, vállalom, de ettől még nem fog változni a véleményem.

2016. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

arra esélyem sincs akkor hogy megváltozik?


nagyon szeretem :(

2016. dec. 12. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!