Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene ebben a helyzetben tennem, hagyjam, hogy tovább bántson vagy jelentsem fel?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, nem tudom, hogy hol kezdjem el ezt a történetet.


Megismertem egy srácot, pár évvel idősebb nálam. A kapcsolatunk elején minden fantasztikus volt. Éreztem, hogy szeret, törődik velem.

Minden szempontból jó volt vele, éreztem, hogy boldog vagyok és önfeledt tudok örülni az életnek.

Veszekedéseink ritkán voltak.


Egy ideje, észrevettem, hogy valami nem stimmel nála. Furcsán viselkedett, mintha titkolózott volna. Egy hónapja voltunk együtt, mikor megtudtam egy haverjától, hogy drogozik, elég keményen. Akkor nem tudtam a helyzettel mit kezdeni, próbáltam arra gondolni, hogy biztos csak néha fordul elő és talán nem lehet ez annyira veszélyes.

Naiv voltam.


Akkor történt az első rossz dolog a kapcsolatunkban, mikor megemlítettem neki ezt a dolgot, hogy én erről tudok.

Megharagudott és rettenetesen agresszívvá vált, kiabált és a végén meg is ütött.

Onnantól rendszeressé vált ez a dolog, hogy megütött, ha valami nem úgy történt, ahogyan ő azt elgondolta.

Történt olyan eset is, mikor bedrogozott és úgy "használt ki".

Később előfordult az is egy jó pár alkalommal, hogy a fizikai fájdalomokozás nem csak verésben nyilvánult meg, hanem szexuális bántalmazásban is, tehát megerőszakolt.

Sokáig tűrtem ezt, nem szóltam senkinek, elfogadtam. Aztán reménykedtem, hogy egyszer majd változik a helyzet.

Aztán nem változott, minden reménykedésnek szentelt idő felesleges volt, mert ez még öt hónappal később is folytatódott.

Aztán, mikor majdnem tönkretett, felszívódott és elkerült messzire, mivel miatta voltam kórházban.

Ezután egy ideig nem keresett, mintha elfelejtett volna. Később megint felkeresett és zaklatott.

Utána beszéltem vele, próbáltam rávenni, hogy hagyjon békén, úgy tűnt, hogy sikerült.

De most, jelent pillanatban újra ezt teszi. Nem tudom, hogy mi lenne a megoldás, mert többször fenyegetőzött már, hogy ha feljelentem kárt tesz olyanban, akit szeretek, így nem mertem lépni.


Mit tehetnék most?


2016. dec. 12. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Első körben a hozzátartozóidnak, szüleidnek kellene szólnod. Második lépésben kérhetsz segítséget a NANE-től, ők mindenben tudnak neked segíteni, jogi tanácsot, és személyi védelmet is kaphatsz tőlük.

[link]

Segélyvonal: 06-80-505-101

2016. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Amit tenned kellene: letiltani vele minden kapcsolatot (elmebeteg drogosokat nem is értem hogyan gondoltad, hogy te majd meggyőződ arról, hogy hagyjon békén...), elmenni a rendőrségre (összegyűjtött bizonyítékokkal, persze), távoltartási végzést kérni, majd még a gondolatától is megszabadulni (ajánlatos pszichológus segítségégével, mert egyedül az olvasottak alapján nem vagy rá képes).


Amit tenni fogsz: továbbra is heroikus képzelgésektől vezettettve szóbaállsz vele (mert te elfogadod, megmented, meg anyám kínja), majd addig győzködöd, hogy a végén már ő győzköd téged, újra összejöttök, és boldogságban ver, erőszakol téged, amíg csak kedve tartja, mert a mellékelt ábra alapján ennyi eszed van. Mert te ezt elfogadod, és nincs annyi eszed, hogy elfújd a szemed elől a rózsaszín felhőket.

2016. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Két lehetőség van.

1. vagy feljelented

2. vagy legyen már a családodban/barátok között legalább 1-2 férfiember, akinek sikerült tököt növesztenie, és "beszélgessenek el" vele.


Ha bárki ilyet művelne akármelyik nővel a családomból, az tuti, hogy kezét-lábát eltörném a sz-rházinak.

2016. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezõ, minden rosszindulat nélkül neked sem ártana egy pszichológus, mivel ezt eddig eltûrted neki, úgymond beletörõdtél. Sajnos ez nem normális.
2016. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Már nem azért de eddig azon törtem a fejem, hogy ti hol a facba szeditek össze ezeket a drogos, agresszív gyökereket!?


Most már egyre inkább az érdekel, hogy ezek a gyökerek honnan szednek ennyi kapcarongy nőt, aki hagyja magát alázni!?


Van valami titkos szórakozóhely, külön nektek, ahol találkozik a kereslet és a kínálat!?

2016. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%

nem bizom a hatosagokban, es kerulom a felhajtast.


ugyhogy letiltanam, ahol elerhet. ha megis felhiv masik szamrol, jatszanam a hulyet. hogy eppen munkaban vagyok, ne haragudj, nem jo.


ha felkeres otthon... az mar nehezebb. talan megkernem egy baratnomet, hogy egy darabig lakjon nalam. vagy en koltoznek egy idore olyan helyre, ahol nem talal meg. az nyilvan nem kell, hogy a barataim nyakara jarjon.

2016. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a kerdezonek meg szerintem meg most nem arra van szuksege, hogy masok is bantsak.
2016. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő és kevésbé konstruktív hozzászólásokat is. És igen, arra van a legkevesebb szükségem, hogy most mások is bántsanak..:/
2016. dec. 12. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!