Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális "elengednie"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális "elengednie" magát valakinek a kapcsolatban (böfögés, szellentés, stb. )?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, és akadt egy "kis" problémám. Már az első közös hónapjainkban is elengedett mellettem néhány "béke galambot", de mostanra már addig fajult a dolog, hogy nem telik el óra úgy, hogy ne csináljon valami gusztustalanságot. Fingik, böfög, az orrát túrja, a seggét vakarja, vagy megszagolja a lábát...Gyakran lefekszik fogmosás/fürdés nélkül a tiszta ágyba. Már nem egyszer próbáltam vele beszélni, de kb. kiröhög, vagy megkapom hogy érezzem megtisztelve magam, hogy el tudja engedni magát mellettem. Néha megkapom, hogy mit képzelek magamról, hogy azt akarom, hogy tartsa bent a "pukit", és fájjon a hasa. Nyilván nem akarom, de lehetne mondjuk halkan, vagy kivonulni, de legalábbis nem egész nap felváltva a böfögéssel meg a seggvakarással. Annyira undorodom már, hogy a szakítást is fontolóra vettem. Nektek mi fér bele egy kapcsolatba ezen a téren? Ha elmegyünk valahova, akkor mások előtt nem csinálja, szóval nem arról van szó, hogy ne bírná visszatartani...

2016. dec. 12. 21:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kérdés kellett nekem így estére :D
2016. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Neked legalább csak olvasnod kellett :D
2016. dec. 12. 21:51
 3/25 anonim ***** válasza:
25%

Vagy két órája olvastam, a mindennapi fürdés, nem, egészséges.

Lehet, szereti az egészséges életmódot:)

2016. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Alapvetően engem nem zavar, ha a párom elengedi magát mellettem - de amit leírtál, az már nem kényelmesség, hanem simán parasztság. Ezt én már nem tolerálnám.

Elég elnézőnek tartom magam, de ha valamit kérek, és a másik csak arcon röhög, akkor az a másik iránti tisztelet, és ezáltal a kapcsolat vége.

2016. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Nehogy egyszer annyira elengedje magát, hogy odaszarik a szoba közepére. Komolyra fordítva, nem nagyok az elvárásaid, sőt teljesen természetesek. Bánt valami, ő meg kiröhög... Nem fog ez így sokáig működni.
2016. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Elkenyelmesedett. Nem fog már változni. Az erezd magad megtisztelve dumát ne vedd be. Ha undoritonak talalod, allj tovabb. Könnyű mondani, de szerintem ezt kellene.
2016. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
nálam simán szakítóok lenne
2016. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván a fogmosás, tisztálkodás alap, de te hol élsz kérdező, mert én most tanulom, h pl a szellentés teljesen normális, nem mintha ehhez magas iskola kellene ;)
2016. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Szergej55 ***** válasza:
61%
Legközelebb válassz normális partnert.
2016. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

Mi a barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt. Igaz nem élünk együtt, de valamelyikünknél majdnem mindennap ott vagyunk több órát, és sokszor alszunk együtt. Mindegyikünknél alap dolog a reggeli-esti fogmosás, együtt ez ilyen program is :D

A barátom szokott néha büfögni, de akkor röhögünk egyet azt kész, de ez is csak ritkán van. A szellenés is csak akkor van amikor véletlenül kijön, amúgy figyelünk rá, hogy a másik előtt ne. Nekem szokott gáz lenni, amikor szexelünk, és a p.u.n.c.i.m úgy tele megy levegővel hogy szellentéses hangot ad ki. De azon is csak röhögünk.

Szerintem a tiétek nem normális, legalábbis a barátod részéről... ez már undorító. Én biztos szakítanék vele, hogy ennyire nem bírja a társaságomat megtisztelni.

2016. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!