Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány vagyok és szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és szerelmes vagyok egy fiúba, aki 14 éves, és gy másik lányt szeret. Mit tegyek, hogy megmutassam neki, hogy én vagyok a jobb?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Vesd be a női praktikákat.
2010. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de mégis, mit tehetnék, hogy jobb legyek a másik lánynál? és hogy ne ragaszkodjon annyira hozzá a fiú?
2010. máj. 2. 15:00
 3/7 A kérdező kommentje:
és köszi a választ
2010. máj. 2. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát elősször is, szerintem csak mint barát ugy közelits hozzá, beszélgess vele minél többet, töltsetek eggyütt sok időt..(mozi,séta,stb.) És mikor már eléggé ismeritek egymást, akkor majd bele fog gondolni, h mi lenne ha ti eggyütt lennétek.. de picit ha nyomulnál rá szerintem az hatásosabb lenne..:) remélem segitettem:)
2010. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
segítettél köszönöm=), és még valami hogyan nyomuljak rá egy picit? hogy ne legyen túl feltünö?
2010. máj. 2. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:
ez a hajó bizony már elúszott. ilyen az élet
2010. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én voltam az előző aki segitett neked..:)

szóval hát érj a kezéhez "véletlenül" nézz a szemébe mikor beszélsz vele, hogyha sltáltok mond h fázol hátha átölel...vagy oda adja a pulcsiját ilyen kis trükkökre gondoltam..:)

remélem összejön..:)

2010. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!