Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Párommal 2hónapja vagyunk együtt. Nem sok idő tudom, de tudni kell hogy egy nagyon hosszú kapcsolatból léptem ki miatta mert nagyon megszerettem, mivel rengeteg szeretetet adott. Az elmúlt 2-3 hétben azonban nem nagyon mutatja hogy szerelmes lenne belém. És emiatt ki voltam bukva, és el i mondtam neki hogy mi a problémám, erre azt mondta változtatni fog. De érzem a feszültséget közöttünk. Együtt élünk , mert legjobb barátok voltunk, és már akkor sem tudtunk eltölteni egymás nélkül órákat. Lett egy munkahelye , ahol hétfotol szombatig dolgozik, bár nem reggeltől estig, de mivel én vendéglátós agyok ezért a vasárnapok nem oldhatók meg. Amikor összejöttük ő még itthon dolgozott, tehát hozzászoktam hogy minden nap itthon vagyunk. És most fura. plusz nagyon szomoru vagyok, mert ugy erzem hogy nem szeretne velem lenni. Sgítetek mit tegyek hogy ujra visszanyrjem a szerelmet? Ő azt mondja ugyanugy szeret csak most több mindenre kell koncentrálni. Én vagyok a hülye, tudom, de hogyan lehetne könnyebb?

2016. dec. 15. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem adj még időt magatoknak, mert két hónap tényleg nem sok, főleg hogy ez idő alatt változott is a munkahelye.

Aztán majd kiderült, hogy te hogy érzel, ő hogy érez, mennyire tudtok és akartok egymáshoz alkalmazkodni, változtatni, de ha max. fél évig nem változik semmi, akkor nem egymásnak vagytok teremtve.

2016. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!