Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak a parommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak a parommal, ha ennyire eltunyult? Szakitsak vele?

Figyelt kérdés

Egy eve vagyunk egyutt a baratommal, en 26 eves no vagyok, o 35 eves. Az utobbi idoben azt vettem eszre, hogy teljesen elhagyta magat, nincs kedve kimozdulni a lakasbol, nem ad ugy magara, mint regen, "megszokott". A szex is lecsokkent heti 1 alkalomra,meg nem elunk egyutt,3x szoktunk talalkozni a heten, ilyenkor egyutt is alszunk. Szamomra ez egyre elviselhetetlenebb, az onbizalmamat teljesen hazavagta, hogy nem kivan mar ugy, pedig nagyon intenziv egyuttleteink voltak, es nem ertem az okat. Nyitott vagyok eleg sok mindenre, nagyon szep fehernemuim vannak, torodom az alakommal,es megsem..fizikai jelet latom akar egy csoknal is, de nem megy tovabb ilyenkor. Nem tudom, hogy lehetne felhozni ezt a temat ugy, hogy utana ne legyen rosszabb. Egyszer mar probalkoztam vele, akkor azt mondta, hogy a veszekedesek miatt nincs kedve,de sokkal durvabb balhekat latok nehany ismerosomnel, a vágyuk megsem hagy alabb. Felek, ha ez nem valtozik meg, akkor nincs kozos jovonk, pedig nagyon szeretem. Alapbol egy igen ertelmes, hatarozott,kiegyensulyozott ferfi.


Neha teszek utalasokat is, hogy akar nezzunk kozben felnott filmet, vagy mondja el mit szeretne, de mintha meg se hallana. Volt, hogy kuldtem szexi kepet is magamrol csak ugy, amire csak kuldott egy mosolygos fejet. Ha elmondtam, hogy nekem ez kellemetlem, akkor megint a veszekedessel jott. Szerintetek nem lehet, hogy alapbol ilyen tipus ilyen fiatalon is, hogy csak az elejen a kalandvagy miatt szenvedelyes, es utana hamar raun az emberekre? Egyebkent az erzelmeit is nehezen fejezi ki,es magatol nem beszel a problemakrol, mert "picsogasnak" tartja. Nem ilyennek ismertem meg.

Tapasztalt mar valaki ilyesmit? Mi a megoldas? Koszi



2016. dec. 16. 02:14
1 2
 1/18 TXCowboy válasza:
8%
És te mennyire hagyod el magad? Smink, szoknya, harisnya, tűsarkú? Vagy inkább farmer, meg mackónadrág tornacipővel? Utóbbi esetben ne csodálkozz.
2016. dec. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Más a szexuális igényetek. Ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni.
2016. dec. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Kedves elso!


Nem irtam volna ki a kerdest, ha nalam ez lenne a helyzet, onkritika van, koszi!

2016. dec. 16. 03:28
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

Hm, igen,a veszekedések...főleg, ha nem igazán beszéli ki, ő egy ilyen típus.

Ez inkább fordítva szokott lenni, a férfi sértegeti a nőt, és a nő képtelen már tovább csinálni.

Lehet, már más kort élünk, meg elvárás egy nőtől, hogy "tökös" legyen, de a genetikánkat nem tudjuk megváltoztatni, mit tartsunk vonzónak.

Egy veszekedésnek semmilyen kapcsolatban nincs helye, különben ott a vége. :(

2016. dec. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mióta csökkent le a szex?

Mióta változott meg?

Milyen problémái vannak az életben?

Mi történhetett, amitől megváltozott az ember?

Valaminek történnie kellett vele...emberek nem nagyon változnak meg, csak úgy a semmitől.

2016. dec. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Elmúlt a kezdeti lelkesedés, ami a kapcsolat elején jellemző, jönnek a szürke hétköznapok, a megszokás, és mindenki valódi arca.

Ő ilyen. Heti egy szex, semmi összeköltözés, te legyél abszolút tökéletes (csak semmi veszekedés, rinya, meg hasonlók, neked mindennek tetszenie kell és vigyorogj állandóan), ő meg elhagyja magát, elvégre már felszedett, nem kell többé erőlködni.


Ne áltasd magad, ez már soha nem lesz olyan, mint az elején, amikor még "udvarolt" neked, hogy megfogjon.

Ha ez a helyzet így neked nem felel meg, akkor valóban szakítani kell.


Te még túl fiatal vagy ahhoz, hogy lekösd magad egy olyan férfi mellett, aki úgy él, mint egy nyugdíjas.

2016. dec. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szerintem lépj tovább.nem müködik valami köztetek.gyerek koromban én is kínlodtam ilyen-olyan kapcsolatban. visszagondolva fölösleges időpazarlás volt.ahelyett,hogy jól éreznéd magad vergődsz egy számodra nem jó kapcsolatban.az idő csak telik és fogy,véges.én csak az időmet sajnálom hülyeségre pazarolni.
2016. dec. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

így is van. lépj tovább. minek neked majd 10 évvel idősebb, otthon tv-ző meg konzolozó pasi?

élj...vele nem veszítesz sokat.

1 éve vagytok együtt és nem éltek közösen, ennyi idősen? számomra ez is érthetetlen.

2016. dec. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Egyik oldalról megértem, semmibe veszi a próbálkozásaid. Másik oldalról te is semmibeveszed őt. Többször is mondta hogy zavarják a veszekedések - én ezt nagyon meg tudom érteni, sosem éreztem jól magam veszekedős kapcsolatokban, te meg kb annyit bírsz rá mondani, hogy ez nem lehet gond, mert vannak más párok, ahhol ez nem probléma. Na igen, de ez nem egy másik pár, ez ti vagytok és a te párodnak ez igenis probléma. Szóval most próbálj meg egy hónapig nem veszekedni vele, és figyeld hogy változik a libidója.
2016. dec. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez ilyen noi tulgondolas most. A pasi egyszeru "leny", es a te parod is teljesen vilagosan megmondta, hogy mi baja van: a vszekedesek. Az hogy neked erre az a valaszod, hogy "de ismerosoknel sokkal nagyobb balhek vannak, es megis...", es meg csak szamitasba se veszed ezt az opciot, hogy meg tovabb porogj ezen, arrol o mar nem tehet.
2016. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!