Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, elegem van?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy a párommal sokszor egyoldalú, ha neten beszélgetünk. Én próbálok érdeklődni iránta, de ő meg sem nézi, nemhogy rólam kérdezne, vagy beszélgetne.

Pesig tudom, hogy amilyen a munkája, simán megtehetné.

Én vágyom a társaságára, nehezemre esik nem írni neki, de úgy érzem, nem érdeklem őt.

Elfoglalom magam, nekem is van dolgom, de mégis tudok rá időt szakítani. Ő viszont nem vágyik a társaságomra, sosem akar velem beszélgetni és ez nagyon rossz érzés.

Elveszi sokszor az egész kapcsolattól a kedvem, mert úgy érzem, tizedannyira sem vagyok neki fontos, mint ő nekem :(


2016. dec. 16. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Arra nem gondoltál még, hogy neki a beszélgetés az valami irl történet? Vagyis karnyújtásnyi távolságból, személyesen csicseregtek.

Nem mindenki éli neten az életét, van akinek még nem sikerült olyan szinten beépülnie a mátrixba, hogy még a szerelmi életét is a neten legyen képes kiteljesíteni, és neki az a kapcsolat, ami élőben egy hús-vér emberrel történik.


Ha meg csak neten írogattok egymásnak, akkor azt nem értem, miből gondolod, hogy kapcsolatban vagytok?!

Lehet, letöltött a srác egy csevegőprogramot, és azzal jobban elbeszélget, mint veled, és tökéletesen tud helyettesíteni. Már nincs szüksége rád, meg a hisztidre.

2016. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1.: heti többször találkozunk, együtt alszunk, egymás családjával vagyunk másfél éve. De engem ez nagyon zavar
2016. dec. 16. 11:41
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem mindenki szeret a neten kommunikálni, munka közben pedig pláne. Ha ez neked ekkora egetrengető probléma, akkor hagyd szerencsétlent és keress egy magadhoz hasonló tapadós pióca netes droidot, akinek van kedve egész nap pötyögni.


Egyébként pedig baromira felfújod, ha ez az egyetlen problémád, nem is értem, ez a kérdés mit keres a felnőtt kategóriában.

2016. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kell bántó hangnemű válaszokat írni. Feltettem egy kérdést, mert úgy érzem, nem érdeklem a barátomat és ez zavar, ennyi
2016. dec. 16. 12:13
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én megértelek. Szerintem napi 1-2 üzenet mindenkinek belefér az idejébe, másrészt nem kell mindenkivel törődni, de basszus a barátnőjével? Sose értettem az ilyet.
2016. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
6.: feltettem egy kérdést, amire normális, építő jellegű hozzászólást vártam. Itt te vagy, aki csúfolódik, mint egy kisgyerek :)
2016. dec. 16. 12:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Hetente több találkozás mellett még a neten is üzengetni nekem is túl sok lenne, akármekkora is a szerelem. Nem vagyunk egyformák ás nem mindenkinek ad pluszt a kapcsolathoz a messengerezés, vannak akik kifejezetten utálnak a neten kommunikálni (én is ilyen vagyok, csak akkor teszem, ha nagyon muszáj). Megbeszélted már a barátoddal az érzéseidet? Elmondtad neki, hogy emiatt elhanyagolva érzed magad? Mit reagált rá? Ha ő egyszerűen ilyen típus, akkor próbáld meg felfogni, hogy ez nem ellened szól, hanem egyszerűen ebben eltérnek az igényeitek, beszéljétek át és jussatok valami kompromisszumra. Viszont ahhoz tényleg elég piti probléma, hogy ezért az ember szakításra gondoljon.
2016. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sokszor mondtam már neki, mindig az a válasz, hogy ő ezt nem veszi észre és kompromisszumra pár napig képes, utána ugyanúgy folytatódik.

Sajnos emiatt ilyenkor úgy érzem, hogy utálom őt

2016. dec. 16. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy telefon, amin felvillan egy üzenet, az nem a te társaságod, hanem a telefon.


Másrészt nem tudhatod, hogy ő éppen mit csinál és mennyire ér rá, gondolom őt se azért fizetik, hogy napi 8 órában a tökét vakarja.


Nálunk a telefonhívásokkal volt gond, mert én utálok másokat hívni is, meg azt, ha épp dolgom van, és közben csörög valaki. Mert ugye én is egész nap ráérek, nem csinálok semmit.... Csak a nap felében úgy telefonálok, hogy a vállammal tartom azt a ro.hadt telefont, amíg hallgatom a páromat, hogy fél órán át szövegel tök lényegtelen dolgokat, pl. tíz perc litánia arról, hogy késik a busz, aztán tíz perc puffogás a buszon, mert késett. Én ezt elintézem azzal, hogy dobok egy sms-t, hogy késik a busz, 6-ra érek haza.


Aztán egyszer leültünk ezt megbeszélni, és láss csodát, azóta működik!

Lehet, hogy a te párod pont így utálja a neten irogatást, mert személytelen, és eltereli a figyelmét a munkáról.

2016. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ahogy gondoltam egyszerűen ilyen típus. Figyelj, ha neked a napközben neten dumálgatás ennyire fontos (Megkérdezhetem miért ennyire fontos amúgy? Komolyan nem értem.) és ez a dolog felülírja azt, ami egyébként jól működik a kapcsolatotokban, akkor szakíts, nem tudok erre mit mondani. Mérlegelned kell, mi az, ami igazán fontos neked egy kapcsolatban, ha ez az állandó egymáson lógás, akkor legyen, de akkor keress olyan embert magad melé, akinek ez szintén létfontosságú. Azért ilyenkor szerencsésnek érzem magam, hogy nekem sosem volt ilyen konfliktusom a párommal, mert vele tök természetes volt, hogy kerüljük az ilyesmi kommunikációs csatornákat.
2016. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!