Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 20L

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 éve párkapcsolatban vagyok, és 11 hónapja együtt élünk. A gondom a következő lenne. A kapcsolat elején nagyon jól megvoltunk, a párom is jobban állt minden dologhoz, azóta meg változott minden. Nagyon sok mindent lesz*r, bocsánat, hogy így fogalmazok, de mindig én takarítok utána, már takarítás közben sírhatnékom van, mindent szét szór, kiönt. El várja mindig hogy ágyba kapja az ételt, csináljak ezt csináljak azt, már egyszerűen nem bírom. Nagyon szeretem őt de már ez sok nekem. És az a furcsa hogy nagyon sokszor meg se hálálja, nem azért csinálom hogy köszöngesse csak hogy lássam rajta, hogy most takarítottam és figyel a rendre, de sajnos nem ez történik. Nem is minden nap megy dolgozni, igaz én sem mert még tanuló vagyok, de jól esne ha ő is csinálna itthon valamit. Szerintetek mit tegyek?

2016. dec. 16. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tűrjél még egy darabi. Majd elmúlik a szerelem és lelépsz. Abba, ne reménykedjél, hogy a pasid változni fog.
2016. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó úton haladsz, ha még 60 évig csicska akarsz lenni.

Ha nem tetszik, lépj le, még nagyon fiatal vagy

2016. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Huh,elég volt,hogy elolvassam,felháborodtam máris!

Beszélsz erről vele szépen,ha nem használ,akkor kidobod! Ennyi!

2016. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Húzz el onnan! Ingyen házvezetőnő vagy majdnem egy éve!
2016. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szergej55 ***** válasza:
100%
Várj még a csodára, ami soha nem jön el.
2016. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hatos, te csak hiszed, hogy kamu. Ismerősi körömben is van 3-4 ilyen pár. Nem hogy mosogatni, a pasik a koszos tálat, a mosogatóba tenni nem hajlandók.
2016. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagy vele?

Miért szolgálod ki?

Felőlem elvárhatná a párom,hogy vigyem mindig ágyba kaját és pakoljak utána,de nem tenném meg.Néha napján belefér,de egyébként a mindennapokban nálam alap,hogy a házimunkát felesben végezzük.Nem pakolnék el senki után rendszeresen,ha nem tetszik menjen haza az anyjához(ott gondolom ezt szokta meg)

De így amúgy,hogy te semmit nem kapsz vissza,nem tisztel szerintem hagyd a fenébe. Nem azokat az időket éljük már,amikor a nőnek ki kell szolgálni az urát...

El van tévedve a gyerek,de te is.

2016. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Valaki arulja mar el nekem, hogy miert jo boldog-boldogtalannal seggunkon a tojashejjal osszekoltozni 30 nap kapcsolat utan? Utana meg jonnek az ilyen kerdesek...
2016. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha hozzáköltöztél és nem fizetsz semmit a rezsibe, akkor az alap hogy tiéd a házimunka. Ha minden költség közös és a férfimunkákat a párod megcsinálja, akkor nehogy ár gondot okozzon a házimunka neked a suli mellett... Ha Ő hozza haza a több pénzt, akkor szintén tiéd a házimunka.

Még párszor leírom hogy házimunka, csak hogy elegendő szóismétlés legyen a fogalmazásomban. HÁzimunka házimunka házimunka

2016. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!