Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megörűlt a haverom? Veri a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megörűlt a haverom? Veri a nőjét. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Bocsanat,hogy ide irok de teljesen levagyok sokkolva a haveromon... A tortenet a kovetkezo.. Az elmult egy honapban eszrevettem,hogy a haverom mindenett a nojrt hibaztatja ott elottem is mikor tenyleg nem csinalt semmi rosszat az a szerencsetlen.. Ordibalt allandoan vele, utana megbekelt aztan minden szep es jo mintha mi sem tortent volna.. A mai nap teljesen ledobbentem mentem fel hozzajuk es hallottam ordibalast..Benyitottam a szoba ajtojan de o nem vette eszre, a baratnojet hasba rugva az rarepult az agyra,elkezdte teljes erejebol folytogatni, a lany probalkozott akkor lefogta a kezet es leorditotta,hogy meg egyszer mer szolni barmit kidobja az ablakon,akkor megint elkezdte folytogatni es mar indult a keze,hogy okollel arcon vagja de inkabb az agyba utott bele, utana megfogta a fajanal fogva felszedte a lanyt es elkezste a hajanal fogva huzni es hozni az ajto fele, azzan ledobta a lepcson en meg nem tudtam elkapni mert amilyen lendulettel kihajitotta olyan lendulettel en es a lany is repultunk a lepcson...Miutan elment dolgozni a haverom kifaggatzam a baratnojet,hogy mi volt rz, azt mondta osszevesztek mert kiderult,hogy kezd a haverom felrekacsintgatni es szamom merte kerni es elkezdte verni de,hogy nem ez volt az elso,hogy megverte es allandoan folytogatta...De most be is lilult a lany keze es a nyaka is... Egyszeruen le vagyok dobbenve... Eddig mindig ugy tunt,mintha nem lenne semmi baja a haveromnak de mint egy orult ugy viselkedik...Aztan a lany elmondasa szerint a haveromnak teljesen termeszetesnek tunik,hogy oda vag jo parszor es utana egy ora mulva megbekel es minden rendben..... Azon gondolkozok,hova tudnam elhelyezni lakni a lanyt mert szerintem ahogy eddig nem egyszeri esett volt ugy most is folytatodni fog... Ti mit tennetek??
2016. dec. 16. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hàt, ha nem kamu a kérdés, azonnal el kell tàvolitanbi a lànyt a kozelébol. Rendorségi feljelentés, orvosi làtlelet és megszakitani bàrminemu kapcsolatot. De alapkérdés: a làny miért turi el ezt a bànàsmodot??
2016. dec. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen esetben valoszinuleg a havert is hasonlo modorban megragadtam volna, es megyunk a rendorsegre... ha nem jon magatol, akkor kihivjuk oket, es jonnek majd ok. A lannyal pedig elbeszelgetnek, es igyekeznem felnyitni a szemet.
2016. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez kamu.
2016. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnő nem ker segítséget semmit. Minden rajta áll. Ha ezt o elviseli igy, hogy nem ez volt az elso eset, akkor ez van. Majd eljut oda, ha tenyleg elege lesz, lep is.
2016. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
És ha te ezt végig láttad, ahogy írtad, miért nem mentél be segíteni a csajnak? Amiket leírtál, hogy mit tett vele, az nem egy fél perces folyamat, bőven lett volna időd oda menni. Már amikor hasba rúgta akkor oda kellett volna menned. Na, mindegy, nem akarlak bántani. Az sokat elmond a csókáról, hogy normálisnak tartja ezt a viselkedést. Nekem is mondtak már olyanokat a nők, mégse lettem volna képes megütni egyiket sem. A csaj miért tűri? Tudtommal nem vagyunk muszlimok, nyugodtan faképnél hagyhatná.
2016. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu!


Benyitsz az ordibálásra és végignézed hogy üti, rúgja? Hány kg vagy? 50? 5mp megfogni hátulról a karját, lehet kapsz te is, de akkor is közbelépsz. Ez kamu.

2016. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, ha ez bíróság elé kerülne, téged is elővesznek segítség nyújtás elmulasztása miatt?

A lány menjen látleletet vetetni és tegyen feljelentést.

2016. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Több kérdés felmerült bennem:

-Ha ez nem első eset, akkor a lány miért nem hagyta már el. Engem egyszer ráztak meg, aztán próbált megütni, fogtam a cókmókom és azonnal mentem

-Te miért nem siettél a segítségére, miért nézted végig?

-Rendőrségnek szólni kell (a lánynak és nem Neked), de készülj, mert ahogy az előző is mondta, segítségnyújtás elmulasztásáért Téged is felelősségre vonhatnak.

Annak meg, aki azt hiszi, hogy az alfahímek csinálnak ilyet: Ez nagyon nem igaz! Azok csinálnak ilyet, akik mással nem tudnak érvényesülni, csak hangos szóval és arroganciával. Mivel nem tudják máshogy kiélni a frusztrációjukat, így kerülnek a gyengébbik fél fölé. Az alfahímek meg pont nem ezek a típusú emberek. Példa az egyik exem akit fent említettem. Frusztrált volt, hogy kevesebbet keres, frusztrált volt, mert esetleg megcsalom (nem volt ilyen), frusztrált volt, mert "az asszonynak a konyhában a helye". Addig tiporják a másik önbecsülését, míg maga az áldozat is elhiszi, hogy ő ezt megérdemelte. Általában eléggé nárcisztikus alkatok, akik mindezek után eljátsszák a megértőt, miután lealázták a másikat, mert akkor jó ember szerepében tetszeleghetnek, és a másik fél ettől még jobban felértékeli őket. Egészséges, önbizalommal teli embereknek (például alfahímeknek) ilyen aljas trükkökre ezért nincs szükségük.

2016. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En nem szoktam "kamuzni" es tenyleg utalom ha valaki ilyeneket ir hogy kamu kamu kamu, de most nekem is van egy olyan sanda gyanum hogy ez a sztori kitalalt. Nagyon santit.

De ha esetleg valaki atellt hasonlot vagy netan megsem kamu akkor az biztos hogy nekem ilyen illeto nem lenne tobbe a haverom sot en vertem volna szajba ha meglatnam hogy egy not rugdos meg fojtogat tokmindegy mekkora allat a pali. Te meg egy kis besz*ri pocs vagy ha ezt vegignezted, en 69 kilosan egy 140 kg ket meteres palira is raugrottam volna ha ezt latom, legalabb fogtal volna meg egy serpenyot vagy szeket vagy valami es azzal utotted volna le. Jol mondjak az elottem levok te is buntars vagy ha nem leptel kozbe.

2016. dec. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És ezt te végignézted? És a haverod amikor meglátott mit mondott neked?
2016. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!