Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem? Van ennek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem? Van ennek így értelme?

Figyelt kérdés

A párom egyetemista. Az elején nagy volt a szerelem igy nem zavart hogy 350 km-el odébb volt 2-3 hetet..

De most már egyszerűen hiányzik az érintése mindene. nem tud sajnos minden hétvégén haza járni mert anyagilag az nagyon megterhelő lenne. De eközben gyereket is akar. Meddig várjak? Mit tegyek? szerintetek van értelme igy ennek a kapcsolatnak? mert azt mondta hogy még szeretne ott maradni tovább még egy diploma miatt... én viszont innen nem tudok elmenni utána. itt van az én egyetemem, munkám, múltam és remélem a jövőm is.


2016. dec. 16. 19:55
 1/7 Szergej55 ***** válasza:
Akkor szevasz-tavasz sajnos.
2016. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az én párom 1600 km-re dolgozik nekem is nagyon hiányzik mindene, akkor most én is hadjam el?
2016. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és milyen gyakran látod ha szabad kérdeznem?

Nekem a fő probléma az, hogy az előző kapcsolatomból van egy gyerkőcöm aki nagyon ragaszkodik hozzá.Ugye most vizsgaidőszaka van páromnak igy mégannyira sem jár haza a pici meg csak sír utána.

2016. dec. 16. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, hagyd el, az a legegyszerubb. Az miért nem opcio hogy néha ti is meglátogatjátok?

Az én párom 1000 kmre dolgozik, szoval én nem rinyálnék 300-on.

2016. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem rinyálok és egy szoval se mondtam h elhagyom
2016. dec. 16. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

1,5-2 havonta sajnos. Nekem is nagyon rossz és neki is de muszáj egy keveset ki birnunk egymas nélkül. És akit igazán szeretsz azért hajlandó az ember :)

2016. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor a gyerek majd megszokja szerintetek?
2016. dec. 17. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!