Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexuális problémák is vannak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális problémák is vannak. Megmenthető még ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Bocsánat előre is, hosszú lesz, és több problémát foglal magába..

19 éves lány vagyok, a barátom 28. Másfél éve együtt vagyunk, elkövettük azt a hibát, hogy rengeteget vagyunk együtt, minden éjjel együtt alszunk, ha hazaér a melóból, én a suliból, mindig találkozunk. Az első fél-egy évben folyton mentünk valamerre, utazgattunk, együtt voltunk, kirándultunk, közös programokat szerveztünk. Ma már nem megyünk sehova sajnos.. A szexuális életünk is rendben volt egészen kb 3-4 hónappal ezelőttig. A gond az, hogy hiába szeretem, nem mindig tudom átadni magam a pillanatnak, nem izgulok fel. Nem minden alkalom ilyen, de elég gyakori dolog, hogy én látom rajta, hogy teljesen készen áll, de én száraz vagyok. Ez őt is lelombozza, és elmegy a kedve. Az utóbbi időben ez nagyon kihat az egész, rengeteget veszekszünk, nem értjük meg egymás problémáit, napokig elzárkózunk egymástól. Ha feljön a szex lehetősége, vagy mint téma, én már szorongok, mert előre félek, hogy vajon sikerül-e felizgulnom, hogy lássa, hogy nem undorodom tőle... Pedig semmi ilyen nincs, egyszerűen néha nem megy. Ismétlem, ez nem mindig ilyen, kb 3-ból 1 alkalom ilyen nehézkes. Szeretem, meg vonzónak találom, fejben izgató is mindig a helyzet, de a testem nem reagál rá, úgy érzem.

Ő már nem szeret úgy, mert emiatt nem érzi magát frankó fickónak mellettem, és ez az én hibám... Próbálom a gyógyszerre fogni, több mint egy éve szedek fogamzásgátlót, most váltottam, hátha az segít valamin. Nem szeretném elveszíteni őt emiatt, mert amúgy meg nagyon hasonló személyiségek vagyunk, jól kijövünk egymással, csak ez a szex mindennek az alapja, és ha az nincs meg, elrontja az egészet....Nem hinném, hogy 19 évesen már frigid lennék, vagy valami.... Valakinek tipp, vagy hasonló helyzet?



2016. dec. 17. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony lehet a fogamzásgátló is az oka. De ami biztos nem fog jót tenni, az a rágörcsölés. Javasolnám, vigyetek több spontaneitást a dologba, ne legyen idő/alkalom azon görcsölni, fogsz-e nedvesedni. Az is segíthet viszont, ha napközben mikor eszedbejut, fantáziákat szövögess, hogy miket fogsz vele elkövetni az ágyban.
2016. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

“hiába szeretem, nem mindig tudom átadni magam a pillanatnak, nem izgulok fel.” -az jó, hogy ezt már ebben a korban felismered, sok nő még 30 évesen sem vallja be

Párod annak ellenére, hogy 28 éves, nagyon amatőr és kezd önzővé válni, főleg ha te még Szólsz is neki arról, hogy kevés a petting

Mindenképpen a petting témát mondd neki, hogy szerinted az nagyon kevés és ne rohanja el

a szexet, mert nem vagytok lóversenyen, ezt így mondd neki nyugodtan. Ha továbbra is

passzív puding p.fát vág hozzá, akkor kérdezd meg, hogy neki az örömöt okoz, hogy neked fáj?

Egy igazi férfi pontosan tudja, hogy a nőknek hosszabb előjáték kell, mert a szex másképp

nem egészséges, ezért mondom, hogy a párod 28 évesen is egy nagy mafla, amiért neked

voltaképpen szorongonod kell.

Azt is nézd meg jobban, hogy valóban bejön neki a természeted, jóbarátok is vagytok ugyanakkor,

vagy pedig csak a szex miatt tartjátok a kapcsolatot.

“nagyon hasonló személyiségek vagyunk, jól kijövünk egymással”-éppen ezért beszéld meg vele

mindezt nagyon egyenesen, indulatok nélkül.

2016. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mióta hiba az egy kapcsolatban, ha rengeteget vagytok együtt? :O

Kezd kiüresedni a dolog, - azért nem mentek sehova, és akkor meg marad csak a szex.


"teljesen készen áll, de én száraz vagyok. Ez őt is lelombozza, és elmegy a kedve." - 28 évesen már lehetne kicsivel több esze - nálunk ritka, hogy a párom nem izgul eléggé, vagy elég gyorsan, de hát nem sietünk sehova, szóval az nem lomboz le, hanem ambiciózusabbá tesz.

Persze, hát én szeretem, és nem csak dugásra kell.

2016. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) igazából szerinte az ő férfiasságát az tükrözi, ha azonnal fel tud engem izgatni, ezért sem szerelmes már belém, mert nem érzi magát jó férfinak mellettem, azt hiszi, másra vágyom. Pedig a többi részével mincs gond, csak az eleje macera. El is tudok élvezni, meg nem vagyok egy darab fa sem.

Az előjáték mennyiségével nincs baj. Igaz, néha hamar feladja, amikor már felidegesíti magát rajtam.

Azzal van baj, hogy nem tudok mit csinálni, ha nem jön a nedvesség, hiába gondolok akármire, nem jön és kész. És ezt nem tudom mitől van, mert szeretném neki megadni a maximumot. És ez csak rosszabb lesz, mert az elején elkezdek "szorongani", és ezen pörögni, az meg aztán végképp nem segít. Abban meg nem hisz, hogy a gyógyszer a hibás, ne hagyjam abba.

Ez már pszichològiai eset nálam?

2016. dec. 17. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt szerintem nem akarod annyiszor, mint ő, azért nem izgulsz fel eléggé (nem gáz), másrészt viszont ahogy ő ezt kezeli, az irtó gáz. Én keresnék jobbat. Mi az, hogy már nem szerelmes, amiért nem vagy készen rögtön??

Az ilyen maradjon már egyedül...

2016. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyi, csillagom. Gondoljuk át ezt mégegyszer. Szóval, egyrészt, mi az, hogy ott hibáztátok el, hogy rengeteg időt töltöttetek együtt? Egy kapcsolatban talán az a normális, hogy kevés időt vagytok együtt? Nem értem. Másrészt... 28 éves. Ööömm no offense, de Te vagy az első barátnője? Ugyanis ha nem te lennél, tudná, hogy nem úgy működnek ezek a dolgok, hogy attól lesz ő igazi férfi, hogy Te, az első 3 másodperc után csúszós leszel mint a bébifóka. Van, hogy nálunk is picit türelmesebbnek kéne lenni, de én akkor szólok, hogy nana, én még nem vagyok készen, meg kéne még dolgozni picit azért a csúcshatásért. És nem azért, mert nem indít be a párom, hanem pont azért, mert szeretném kiélvezni rendesen, időt adni neki, stb. Neki se jó ha annyiból àll az egész hogy ki-be-ki-be-ki-be-puff. Van, hogy félórán keresztül nyalogatja a mézes csuprom, ha nekem úgy jó. Fordítva én is megteszem neki, ha lassabban szeretné, figyelembe vesszük egymás pillanatnyi kívánságait. Elvégre nem az a lényeg, hogy mindketten maximálisan kiélvezzük, úgy, ahogy szeretnénk? Úgyhogy kérlek szépen mondd meg neki, hogy az ágyban így nem csak az ő igényei a fontosak, hanem a tieid is. Ha most akármi miatt neked több mindenre van szükséged ebből vagy abból, igazán figyelembe vehetné. Meg mi az, hogy már felidegesíted, mert nem tudsz "időben" benedvesedni? Nem növelnie kéne a frusztrációdat hanem csökkenteni. És itt most ne akarja a saját egóját legyezgettetni azzal, hogy "de csinálj valamit azért, hogy igazi férfinek tarthassam magam" OMG. És emiatt nem szeret úúúgy? Na, nekem ez annyira rosszul esne, hogy valaki még pluszban ezzel szomorít el, hogy kiszeret belőlem, mert megoldandó problémák vannak, amikhez kétségkívül neki is köze van, és otthagy vele, hogy oldd meg magad, mert különben nem fog már szeretni?

Nem is értem a logikáját: ő nem szeret úgy már téged, miközben arra gondol, hogy neked lehet ő már nem elég ahhoz, hogy felizgulj és másra vágysz. Pillanat, akkor nem neked kéne kezdeni kiszeretned belőle, mert már nem tud rendesen felizgatni? Valaki magyaràzza már nekem el ezt az észjárást pls :D

(Bocs a becézgetésért, de picit értetlenkedem most :D)

2016. dec. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Höhö :D akárhogy csűrjük-csavarjuk, de így van, akárhogy is értelmezed :D

Ez a sokat voltunk együtt dolog meg úgy van, illetve azért említendő, mert kb tényleg mindig sülve-főve együtt voltunk, ezt szoktam meg, és mostanában többször lepasszol, arra hivatkozva, hogy rajtam kívül nincs élete. Ez rendben is van, de másfél évig nem volt ezzel se probléma.

Nem én vagyok az első barátnője, voltak előttem egy páran, volt, aki nonstop szexelni akart vele, nyilván azt szokta meg előttem, azért is problémás ez a téma.

Nem arról van szó, hogy nincs előjáték, és csak a nagy bumm a cél az együttlétünkkel, mert elég aktívak vagyunk mindketten. Csak ő állítólag nem látja rajtam hogy kívánom, elmegy a kedve, le is lankad neki néha a csalódottságtól. Na akkor az végképp beteszi a kiskaput. Na és én emiatt stresszelek már az elején, ez vezet az ördögi körhöz.

Nekem ez az egész "már nem szeret" téma is hasonlóan érthetetlen, mint Neked, én se tudom miért feltétele a szeretetnek ez a szex téma; holott lehet csak a gyógyszer miatt van baj.



De lekopogom, javulni látszik a helyzet mióta másik fogamzásgátlót szedek, remélem csak ez volt a gond.


Kissé kétségbeesetten írtam ki ezt a kérdést, lehet nem is olyan komoly a dolog, mint hittem, köszönöm a válaszokat, segítettek, reményt is adtak, hogy nem én vagyok a frigid, flúgos tyúk :D

2016. dec. 27. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!