Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kocsmázni ment, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kocsmázni ment, nem szólt előre, nálatok ez gondot szokott jelenteni?

Figyelt kérdés
24L
2016. dec. 17. 17:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Én örülnék ha ilyeneket elmondana előre. 23L
2016. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Talán, elmenekült otthonról?
2016. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
dehogy menjen csak igya le magát,csak vissza ne jöjjön soha.ilyen nálam kuka.
2016. dec. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni a körülményeket. Ő tudta előre, hogy megy, vagy spontán hívták el? Mennyire gyakran jár el otthonról? Milyen gyakori, hogy nem szól róla? Amikor kocsmázni megy, mennyire tudja tartani a mértéket?
2016. dec. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem élünk együtt,de azért jó lett volna tudni
2016. dec. 17. 18:04
 6/20 A kérdező kommentje:
ritkán jár és szerintem spontán buli , de zavar kicsit hogy nem szólt
2016. dec. 17. 18:05
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Jézus...az előttem megtalálható női válaszokból kiderül, miért is mennek inkább a férfiak kocsmába! Még együtt se élnek, de pórázon tartaná, meg hogy számoljon be mindenről! Az ilyenekből lesz az igazi házisárkány, akinek a férje majd nemcsak a kocsmában, hanem otthon is iszik...:DDd
2016. dec. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem éltek együtt, nem szokott eljárni, spontán volt....ööö...nőként kérdezem, hogy mi a f@&^sz??

Súlyos kontroll mániád van anyukám.

2016. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Ez sok dologtól függ. Mióta vagytok együtt? Együtt is éltek? Hogyan nem szólt? Tudta előre, hogy megy, csak nem mondta, vagy hirtelen jött és már csak arról informált, hogy nem megy haza/vissza a koliba/akárhova? Én a koliban sokszor kerültem olyan helyzetbe, hogy a szomszédból átszóltak, hogy indulnak, menjek már velük, mire megírtam egy smst, már ott voltam, a pasim meg otthon, busza már nem volt, ... Amióta együtt élünk, azóta viszont nincs olyan, hogy ne tudnánk egymás dolgairól. Ha valami hirtelen merül fel, akkor is megbeszéljük mindketten, hogy nem gáz-e, ha lelép, vagy lelépek pár órára. Ha most tűnne csak úgy el a pasim, kicsit kiakadnék. Najó, nagyon. :D
2016. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14%
nagy paraszt a párod,bunkóság tőle.ennyire érdekled kb.
2016. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!