Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne a párotokról hogy volt már négerrel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel beleolvasnátok a beszélgetésébe a legjobb barátnőjével aki valószínűleg össze akarna jönni egy fekete csávóval és rákérdezne a barátnőtöknél hogy neki már van tapasztalata és mesélje el tényleg jó e velük az ágyban ő pedig visszaírná hogy igen tényleg.
2016. dec. 17. 22:33
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Szakító ok ez?
2016. dec. 17. 22:34
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem
2016. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Manapsag eleg ritkan lehet olyanokkal talalkozni, akik szuzen mennek bele komoly kapcsolatba/hazassagba, igy nem hiszem, hogy akkora tores lenne megemesztened, hogy volt mar mas emberrel is az ágyban. Legalabbis feltetelezek rolad annyi intelligenciat eloljaroban, hogy a kerdesed erre vonatkozik, es nem borszin alapjan kategorizalsz embereket, ami meglehetosen alja ertelmi szintu embereket jellemez.
2016. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A kapcsolat alatt volt? Megcsalt? Ha igen, az gaz. Ha nem, ha a kapcsolat elott, akkor miert lenne, nem is ertem.
2016. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

1. Nem olvasnál el a magán beszélgetését. (Már ő is szakíthatna veled ez után)

2. Ha mégis tudomást szereznék erről akkor sem érdekelne mert a mult elmult kész vége, ott vagyok neki én.


Te komolyan azért szakítanál vele mert volt négerrel együtt? Ők is ugyan olyan emberek mint mi vagy a japánok vagy bárki más...ezek szerint neked egyszer sem fordult meg a fejedben hogy magyar embereken kívűl mással is lefeküdj? Miért büntetnéd őt a multja miatt amihez neked semmi közöd? Gondolkodj el. Én már szakítanék a helyében ahogy megtudom hogy olvasgatod a magán beszélgetéseket.

2016. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
Én biztos nem akarnék kapcsolatot egy olyan nővel akinek volt már köze négerhez. Főleg nem olyannal aki csak azért jött össze eggyel mert állítólag "nagy a farkuk és jók az ágyban"...
2016. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
jaj hatoska, mert te nem akarnál lefeküdni egy csajjal, akinek szuper csöcsei és feneke van. kis álszent.
2016. dec. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
7: Bármennyire is hihetetlen, de csak ezért még nem feküdnék le senkivel. Még akkor sem ha ő kérné.
2016. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Előttem volt négerrel, de most velem van? Nem foglalkoznék az előéletével,engem a jelen és a jövő érdekel.
2016. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
Én dobnám az illetőt,nálam kizáró dolog ez! Nekem nem kell olyan aki négerreel volt!! Ki tudja mi mindent szedett össze!!
2016. dec. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!