Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy fél évig együtt voltam egy lánnyal, de tegnap szakított velem szülő befolyással. Kiderült, hogy a pénzre ment az egész család mivel most adódott a kocsimmal probléma amire egy igen jelentős összeget rá kellett költenem ez okból kifolyólag egy hónapja mondtam, hogy most egy darabig hagyuk az éttermeket, mozit stb, amit szerintem meglehet érteni. A szemembe megmondta, hogy mivel a szülei azt mondták, hogy hagyon el mert nem úgy állok most anyagilag mint ahogy kellene. Szemembe azt mondta, hogy még mindig szeret de nem látja, hogy lenne közös jövőnk. A legfájóbb az, hogy én még mindig szerettem ezek után is.

#csalódás #Ávert
2016. dec. 18. 00:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Még egy kis információ, miután elmondta én nem tudtam úgy haragudni. Megbeszéltük a dolgokat mivel a szülei nem voltak otthon. Miután kibékültünk lefeküdtünk egymással elmondta 20X, hogy mennyire szeret. Én haza jöttem utána. Miután a szülei haza értek, megint kezdte a dumát, hogy nincs közös jövőnk jobb szét vállnuk, és szakított telefonon.
2016. dec. 18. 00:58
 2/7 BigGeorge ***** válasza:
100%

Húúúha. Az a rohadt kocsi mi? Ha nem menne tönkre még mindig együtt lennétek :/

Komolyra fordítva a szót a lány is megéri a "pénzét" ha ekkora gyökér, hogy emiatt szakít a szerelmével. Én nem szomorkodnék emiatt mert ha a pénz miatt dobna akkor az inkább áldás lenne a jövőre nézve hiszen ha később lesz pénzed legalább nem tud kiszipolyozni. Meg azt nem értem még ,hogy nem tűnt fel a homály szüleinek eddig hogy nem vagy gazdag? Vagy hirtelen nincs kocsi akkor már nincs kapcsolat se ezt nem is nagyon értem.

De mindegy mert nem is akarom inkább megérteni, érezd magad szerencsésnek hogy nem kerültél be egy ilyen család köreibe. Ha a csaj nem képes kiállni magáért akkor ne szomorkodj miatta.

2016. dec. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van saját cégem ami nyáron jól megy, úgyhogy nincs semmire olyankor gondom, viszont télen annak a pénznek kb a 30%- át keresem így most télen visszább kell venni a dolgokból.
2016. dec. 18. 01:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha társat keresel az életben, akkor ne akarj k*rvát tartani pénzen. Remélem találkozol egy értelmes hölggyel a jövőben.
2016. dec. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet inkább ez a baj, csak te máshogy dekódoltad. Úgy értem, ha vállalkozóként csak nyáron tudsz jól megélni, és egy autó fenntartása és esetleges javítása bizonyos hónapokban olyan plusz terhet jelent számodra, hogy közben még egy mozi is luxus, akkor a szűkös hónapokban pl autóval sem kéne járnod, vagy más munkát is vállalni mellé. Nekem is volt ilyen exem, és rendkívül idegesítő volt számomra,hogy nem tudott a pénzzel bánni, mert hiába keresett egyik hónapban 300ezret tisztán, ha utána alig 50ezret és a jól menő hónapokban semmit nem tett félre.


Szóval most lehet utálni a lányt, de nekem ez hülyeségnek tűnik, hogy csak egy autó miatt és néhány elmaradt vacsora miatt össznépileg ellene uszítottak. De ha igen, akkor meg örülj, mert ennyit is ért.

2016. dec. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem luxus egy mozi vagy egy vacsora se ilyenkor se de kocsim javítása kb 1 hónapot vesz igénybe mert így ünnepekor a szerelő se úgy ér rá. Kijelentették, hogy mivel az én családomnak nem 2 szintes luxusháza van ezért nem értik, hogy lesz közös jövőnk. Elmondta a lány hogy a családja amúgy se fogadott el úgy ahogy vagyok, de előttem tették a szépet. Én elmondtam a lánynak hogy igen csak felbőtt nő már és én nem a szüleivel akarok párkapcsolatott hanem vele és mivel szertjük egymást és nincs is semmi baj köztünk néha egy két kisebb veszekedés. Ezért nincs olyan amit ne tudnánk megoldani. De tényleg nagyon befolyásolható ezt ő maga is elmondta. Sajnos ezek után amúgy se tudnék vele lenni. De még friss a dolog és még mindig nagyon szerettem.
2016. dec. 18. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Az idő majd halványít ezen. Most dobott ki, ne vàrj csodát. Ne reagálj rá, ha keres, mert így nem fog menni a lezárás.

Az anyagiak meg... Ő mit tett le az asztalra, hogy elvárja az éttermet meg a mozik folyamat? Ja, tényleg. Bocsi. Magát, széttett lábbal. Mindent értek 😏

2016. dec. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!