Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
A barátnőm úgy kezeli a problémákat, hogy mindent elás magában. Szerinte ez így jó. Ha órákat faggatom, akkor sem mondja el, hogy mi a baj, csak annyit, hogy nincs baj. Pedig feltűnően másképp áll hozzám olyankor. Mit lehet tenni ezügyben?
2016. dec. 18. 16:10
 1/6 RRR ***** válasza:
te is viselkedj vele így,ha nálad van probléma...hogy érezze ez mennyire rossz érzés
2016. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem probald meg erteni miert viselkedik igy. Lehet komolyabb dolog all a hatterben. Azert en meg kerdeznem a helyedben.
2016. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gyakori az ilyen, hogy nem mondja el, nagy nehezen rá tudok jönni általában. Van, hogy nagyobb problémák, van, hogy kisebbek. Most például felidegesítettem azzal, hogy őt is fotózgattam családi ebéden. Fogta magát és hazament. Egyik pillanatról a másikra le sem szart. Kérdeztem, hogy mi a baj, azt mondta semmi. Otthonról írta meg, faggatás hatására, hogy felidegesítettem.
2016. dec. 18. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:
figyelj rá, légy vele türelmes, romantikázzatok, ha nincs romantika, akkor a fene megette az egészet..
2016. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleinte én is ilyen voltam, aztán a barátom nagyon tudatosította bennem, hogy azért (is) vagyunk együtt, hogy a problémáinkat megosszuk egymással. Azóta kinyitom a számat és megmondom, ha valami nem tetszik.
2016. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy tudta tudatosítani benned ezt? Nekem az eddigi másfél év alatt még nem sikerült. :/
2016. dec. 19. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!