Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, jó a szex, nem hiányzik más, de nem vagyok szerelmes. Nem érdemes erőltetni, ugye? 25N

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 00:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Én is így vagyok a barátommal és nem tervezek szakítani... A szerelem előbb utóbb úgyis elmúlik. 25/N
2016. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 RRR ***** válasza:
100%
akkor ne is tedd...a szerelem nem megy erőből
2016. dec. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor már találhatna mást aki belé is szeret, nem velem "cseszné" az idejét, energiáját. Én már szakítottam emiatt, jobb így neki, de más nincs rajta kívül és emiatt is ragaszkodom.
2016. dec. 19. 00:22
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha erőltetés, akkor nem érdemes. Tudnotok kellene, hogy mi a célotok, mit kerestek az életben. Ha a szerelem intenzitását égését, akkor mennetek kell, de ha elég a szeretet, meg a jó szex, meg kérdés van e mellette erős lelki kötelék, barátság, akkor ez erre akár alapozható valami hosszú távú is. Pl egy családhoz lehet ez megfelelő alap.


de ahogy itt írsz, hogy azért vagy vele, mert nincsen más, lehet inkább tovább kellene menned. mert így nincs is lehetőséged mást találni.

2016. dec. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg inkább ez a jobb kapcsolat, mint egy olyan, ahol bár lángol a szenvedély, de az általában hamar ki is alszik. Főleg, ha jó a szex is, jól elvagytok, mi kéne még?
2016. dec. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szép világ ez, feleim.
2016. dec. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak elég ez. Nekem nem. Mindenki a legjobbat érdemli, kell a szenvedély, a szerelem. De e nélkül is le lehet élni egy életet persze. Mi a célod? Megelégszel ennyivel?

"A szerelem előbb-utóbb úgy is elmúlik" -> Igen sokan ezt mondják és benne ragadnak egy maximum közepes kapcsolatban. Formálódik, de nem sima szeretet lesz belőle, a tüzet és a szenvedélyt, illetve a szerelem átalakult változatát pedig fenn lehet tartani HA mindkét fél tesz érte.


Persze ez csak az én véleményem.

2016. dec. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Uccso ak igaza van.


Ezzel a hozzaallassal lemondasz arrol h talalkozz egy olyan ferfivel akitol benedvesetsz ha mar csak a hangjat meghallod es akitol izzad a tenyered... Ez az allapot sokaig tarthat es utana valtozik majd szeretette es tisztelette. DE! Ez szerelembol valtozik at.

Ha mar az elejen ez egy kozepszeru kapcsolat ahol csak szeretet van akkor abbol mi lesz szted? Unalom es megszokas. Akkor minek vagy egyutt egyaltalan egy ffi vel?

Ha nem szereted akkor szakitsal, keress olyat akitol lecsuszik a bugyid es aki miatt hetekig nem megy le egy falat sem a torkodon az izgalomtol..

2016. dec. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Kapcsolatfüggő vagy kérdező.Jobb a biztos de rossz kapcsolat?!Szép...
2016. dec. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Én voltam hasonló helyzetben, minden jó volt, csak épp szerelmes nem voltam, így egyre rosszabb lett, ahogy telt az idő, a végére már nem is akartam együtt lenni vele igazán, ezért szakítottam. Nem bántam meg, mert így nem volt értelme. Úgy gondoltam, annyit megérdemel, hogy ne húzzam az idejét és egy esélyt arra, hogy olyat találjon, aki viszonozza a szerelmét.
2016. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!