Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, férjem 30, 8 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok. Építettünk egy családi házat, felvettünk 6 millió hitelt, 3 millió kölcsönt a férjem családjától és 1,5 millió szocpolt 8 évre két gyerekre. Több, mint 1 éve próbálkozunk a babával, időközben kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem és inzulinrezisztenciám van, emiatt nehéz lesz teherbeesnem. Közben a baráti körből házibulik alkalmával összejöttem egy sráccal (3 bulin sok alkalommal csókolóztunk, ennél több nem történt) Olyan szenvedélyt éltem át vele, amit a férjemmel előtte soha. Szerelmes lettem belé, ő viszont elutasított a helyzetemre való tekintettel, neki ez túl sok, bonyolult. Én nagyon vágyom rá, mint férfi, de mint élettárs vagy férj nem tudom vele elképzelni az életemet. A férjemmel próbáljuk helyrehozni a dolgainkat, de minden nap azt érzem, hogy már nem szeretem úgy, ahogy kéne, a szex megromlott, nem kívánom egyáltalán. Ha elválnánk, a ház és a hitel miatt egyikünk sem tudna igazán merre menni, mivel nem tudjuk kifizetni a másikat. Mint embert nagyon szeretem, de már nem úgy, és félek, ha vele is maradok, csak egymás idejét, éveit húzzuk és a félboldogságból nem fog megadatni nekünk a gyerek. A válásról ő hallani sem akar, azt mondta belehalna, mivel imád, a félrelépéseimet is szó nélkül megbocsátotta.
2016. dec. 19. 14:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz válni mi a kérdés?
2016. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy nem akarnék válni, csak nagyon bonyolult minden. A férjem nem akar a házban maradni, én viszont soha nem tudnám kifizetni őt, én mennék a házból, eladni nem akarjuk, mert édesapám építette nekünk és kötődünk hozzá, így valamelyikünknek maradnia kell(ene). Nem látom már át a dolgaimat, hogy a gyerektelenség miatti rossz érzések miatt menekültem-e más pasi karjába, vagy mert nem szeretem a férjem és képtelen vagyok átlátni a válaszokat és helyes döntést hozni.
2016. dec. 19. 14:23
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
A ferjed lokott. Mi a fenet imad rajtad, igy? Ezt megbocsajtotta, es mi van a tobbivel akik meg jonni fognak? Nem gondolod, hogy o is csak azert "bocsajtott meg" neked, mert nincs ki ut? Hova menne? Igy elni, na ne.
2016. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Ilyen tartozás mellett nem csoda, hogy nincs nyugodt életetek.A "srác" kalandnak tekintett, nem is ígért semmit. Az élet meg nem szenvedély, inkább bizalom, tisztelet, barátság a társ iránt. Menjetek el valahova a férjeddel, ahol fel lehetne éleszteni a tüzet! Ne kockáztass, mert ő is találkozhat egy nővel, akiben tüzet csihol, s esetleg nem tart már, hanem küld. Mondjuk válni most volna érdemes, nem akkor, ha már gyerek van. De ilyen tartozással a válladon neked sem lesz könnyű.
2016. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Manapság mindenki mintha csak divatból menne bele egy kapcsolatba. Aztán 1-2 év múlva megunja és dobja is el mint egy rongyot. Miért képtelenek az emberek tenni a kapcsolatukért? Inkább menni egy másikhoz, mert az most izgató és új, de valami energiát és akarást beleadni a jelenlegi kapcsolatba, hogy az a láng ne aludjon ki, azt már minek, azzal törődni is kellene.
2016. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Én nő vagyok, de soha nem bocsátanék meg egy ilyen lotyónak.

Gondok merültek fel, erre te félre b*sztál ahelyett, hogy megmentetted volna a házasságodat.

2016. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem azért bocsátott meg, mert nincs kiút, ő egyszerűen ilyen megalkuvó, igazi papucs típus, én meg alapvetően irányító, ez évekig jó is volt így, de valami megváltozott bennem és pont egy olyan szevedélyes, vad, irányító férfire vágyom, mint aki bejött a képbe. És nem tudom a férjemet meg tudom-e változtatni még, vagy elfogadom így, ahogy van, megalkuszom a helyzetemmel. Tulajdonképpen csak az adósság, a ház és az iránta érzett tisztelet, szeretet tart még benne a házasságban. 8 évnyi kapcsolat után még egyáltalán elvárhatja az ember, hogy érezze azt a szenvedélyt, mint annak idején? Nyilván nem, de mi van, ha nem akarok úgy élni 28 éves fejjel, hogy síkosító nélkül képtelen vagyok szexelni, meg beindulni. Férjem már be akarta magyarázni, hogy a betegségekre kapott gyógyszerek mellékhatásai miatt nem tudok beindulni, közben meg az új srác csókjától totál beindultam. Terápia ügyben vajon párterápia lehetne megoldás, vagy mivel benne minden rendben irányomban, így nekem kéne azonnal szakemberhez fordulnom? A házzal kapcsolatos felosztásra sincs valami tapasztalata valamelyikőtöknek?
2016. dec. 19. 14:34
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Menjel egyik palitol a masikig. Ferjed jobban jar, csak szsivesseget teszel neki.
2016. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Olvass el egy kerdest, pont elotted tettek fel. A pali egy vadallat, olyan akire te vagysz, nezd meg mi lett a vege. Majd egy ilyen eliranyit teged. Kell a jo? Nem? Kell a sz.r? Ja, ket marekkal.
2016. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A félrelépéshez vezető út nagyon hosszú volt, a betegségekről azt mondja az orvos, hogy hiányzik az emberből a nőiesség érzet, ami nálam maximálisan igaz, mert már csak lakótársként tekintettünk leginkább egymásra, nem mint férj és feleség éltünk, a férjem rengeteget dolgozott és nem érezte át hónapról hónapra velem a baba sikertelenség miatti fájdalmat, csak legyintett, hogy ah, majd legközelebb sikerül. A szex is megromlott már kb 1 éve köztünk, te felül, én felül, kb 10 perc az egész. Nem tudom így leélni a hátralévő életemet, hogy ennyi lenne minden.
2016. dec. 19. 14:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!