Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vele ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele ha ő szeret engem, de én őt már nem?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve együtt vagyunk, viszont nem vagyok mellette boldog az utobbi időben..

Sajnálom őt ezért nemszeretnék vele szakítani. De tudom hogy ez hosszú távon nemfog működni.

Lehet érzi hogy valami nincs jól, de nemtudom hogy szakíthatnék vele hogy ne bántsam meg.:/

Várom a válaszokat.



2016. dec. 19. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok mellette boldog" és "tudom hogy ez hosszú távon nemfog működni".

Így

2016. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen rossz lesz neki. De ha te nem vagy elégedett a kapcsolatban, szakíts, így: Szeretném befejezni. Élőben.
2016. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

És ha ő nemakar szakítani?

Nagyon szeret, de nemtudok melette lenni,nemérzek semmi jót iránta:(

Élőben szeretném majd persze.

2016. dec. 19. 17:59
 4/14 Szergej55 ***** válasza:
92%
Most neki kell engedélyt adnia ahhoz, hogy elhagyd? Kérlek, ezt azért már ne!
2016. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Persze, ez nem fog sehogyan se jól esni neki, de ez van. Ahogy írták nem kell az engedélye. Értesd meg vele, hogy nem érzed ugyanazt iránta amit tapasztalsz felőle és ez neked így nem jó. Továbbá neki sem jó egy egyoldalú kapcsolatba kinlódni hosszútávon és ezt ő is be fogja látni.
2016. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
BMeg ha szerelmes, nem tudsz úgy szakítani hogy ne bántsd meg. De még mindig jobb lezárni most mint szánalomból vele maradni. Szerinted hogy érezné akkor magát? Fájni fog neki nyilván de ezen túl kell esni. Így esélye sincs mást találni.
2016. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy nem vagy vele boldog? Egyebkent nem derült ki hogy a férfi vagy vagy a nő, de nem tudod megbeszelni vele hogy mi miatt nem mukodik?
2016. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

voltam hasonló helyzetben mint a kérdező.

nem szerettem őt, viszont nem akartam megbántani. Elmondtam neki ő el sirta magát majd arra kért h maradjak vele még, és együtt javitsunk a kapcsolatunkon. Ebből további félév szenvedés lett. Ő elvárta ha tegyem a szépet, ő tudta h nekem nem megy mégis elvárta és boldog és sikeres volt

viszont nekem elegem lett és keményen kijelentettem h hagyjuk egymást a fenébe.

Ennek 2 hónapja, azóta pszichologushoz jár, iszik sokat. S vár vissza a mai napig, bár nem zaklat.


Lelkiterror amit művel, nehéz szemehunyni szenvedésén

2016. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező te a férfi vagy a nő vagy kapcsolatban?

Korotok?Mióta vagytok együtt?

2016. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem kell sajnálni.

Mindenkinek jár a boldogság,egy kicsit önzőnek hangzik,de ez az igazság.

Személy szerint én kaptam is,adtam is,és sohasem egy harmadik személy miatt történtek meg.

Viszont a barátság megmaradt,mai napig is.

A szerelem nem vész el,csak szeretet lesz belőle.

Jobb esetben,ez sem garancia.

2016. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!