Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év korkülönbség egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év korkülönbség egy kapcsolatban soknak számít? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Kérlek ne gondoljatok gyereknek, 100-szor átgondoltam a helyzetet és épp ezért vállaltam fel. Édesanyám elfogadta, édesapám viszont nem igazán. Néha sajnos alkoholba fojtja bánatát és olyankor csúnyán beszél velem, pedig köztük is 12 év van és tudtom szerint nem volt baj ebből...Igazából lelkiismeretfurdalásom is van, mertmostanában arra gondolok, hogy apa ezért iszik... Barátaim elfogadták és azt mondják soha nem láttak ilyen boldognak, és nem látszik a 20 év, max 12-13. Tényleg boldogok vagyunk, engem nem zavar,nem arra gondolok milesz 20-30 év múlva, mert ki tudja, holnap meghalok. A gyerektémáról is beszéltünk már és benne van. :)
2016. dec. 19. 18:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%

Csak azt tudom, hogy én nem jönnék össze 50 éves nővel.

30/f

2016. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon sok, igen. Az ilyen kapcsolat legfeljebb pár évig tart, aztán nevelheted egyedül a közös gyereket.

Ha ilyen terveitek vannak, akkor pedig igenis érdekeljen, mi lesz 20 év múlva, mert kb. ennyi alsó hangon, mire egy gyerek önálló lesz. Felelőtlen és éretlen vagy, ha ez téged nem érdekel, csak a mai nap. Ne szülj még senkinek!


Apád pont azért van oda, mert náluk a 12 év is okozott gondot, csak te nem tudod.

Gondolom majd kapod pár év (hét?) múlva, hogy na ugye, megmondta.

2016. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Oké, fordítva a helyzet kissé más... :-) altalaban a nő a fiatalabb...
2016. dec. 19. 18:24
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

"arra gondolok milesz 20-30 év múlva,"

De a gyerektémában benne vagy. Nem ellentmondásos ez egy kicsit?

2016. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
36%
én ugyan 18 éves vagyok. F de simán összejönnék egy 38 éves nővel;)
2016. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ellentmondásnak tűnhet. De ha arra gondolok mi lesz 20 év múlva, hogy talán ő nem lesz, óakkor inkább nem is kell gyerek. Ez sem normális szerintem. Inkabb azt gondolom hogy igen is, boldogok leszünk és vele szeretnek gyereket!
2016. dec. 19. 18:30
 7/22 A kérdező kommentje:
Amúgy véleményt és tapasztalatot szerettem volna olvasni, nem piszkálódást...
2016. dec. 19. 18:31
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Előző...köze nincs a kettőnek egymáshoz!


Persze, nehezen elfogadott a korkülönbséges kapcsolat, de én megértem a kérdezőt, ahogy olvashatjuk is átgondolta, vívódik a döntésén.


Nekem az a véleményem,hogy amennyiben ez tényleg jól átbeszélt, megfontolt, közös döntés - vállaljátok fel, és ne legyen lelkiismeret furdalásod. Aki iszik, annak mindig van indoka az ivásra.


Egy életre tervezzük a párkapcsolatot, de mondjátok meg hány párnak jön ez össze?Hogy mi lesz 20-30 év múlva azon ne gondolkodj - bármi lehet.

2016. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
előző voltam és a 1-es szántam a válaszom elejét
2016. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat arra,hogy mi lesz 20-30 év múlva...

A férjem fiatalabb volt mint én. Súlyos betegségben fiatalon veszítettem el.Nem tudhatjuk kinek hány évet szán a sors.

Általában normál korkülönbséggel alakulnak ki kapcsolatok.

Ennek ellenére minden második házasság válással végződik....

2016. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!