Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alábbi problémákra van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi problémákra van valami ötletetek, hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt. 22-24 évesek vagyunk(én vagyok a lány és a 24 éves).


Alapjáraton ideálisnak mondanám a kapcsolatunkat. Bármit meg tudunk beszélni, nincsenek titkok meg semmi ilyesmi.


Az alapvető gond, hogy a párom merevedési zavarral küzd, ami ennyi idő alatt sem jött helyre magától. Pár hónapja már mondtam neki, hogy esetleg orvoshoz kéne mennie, hátha kap gyógyszert, ami segíthet rajta, de csak most jutott el odáig, hogy be is jelentkezzen.


A másik gond, ami szerintem összefüggésben lehet a merevedési zavarával, az az exével való szakítás.

Jó pár évig együtt voltak és a csaj a legvégén összejött családon belül mással. Szegény srácot eléggé kicsinálta, miközben folyamatosan támogatta őt a párom a lehetőségeihez képest. A szakítás után nem voltak barátai meg semmi semmi se. Alkoholproblémákkal is küzdött a párom. Talán ideje se sok volt, meg szerintem nem is érdekelte, hogy 100%-osan túl legyen ezen.


Nekem is volt egy hosszú ideig tartó rossz(inkább mérgező) kapcsolatom, de annak már lassan 5 éve, hogy vége. Az idő alatt úgy érzem, hogy "kiéltem" magam és a tavalyi évem is arra szenteltem, hogy ha esetleg megismerkedek valakivel, akkor egészségesebb lelkivilággal kezdjek bele, ne legyek tele komplexusokkal.


Ez nála szerintem nem volt meg.


Hétvégén elutaztunk és a hazafelé úton felmerült, hogy szünetet kéne tartani, hátha sikerül összeszednie egy kicsit magát. Csak aztán ez el lett vetve kb 5 perc alatt, mert akkor inkább szakítani kéne, de ezt igazából egyikünk sem akarja. Pedig ez a szünet nem arról szólna, hogy egymással van bajunk és szabadulni akarunk, hanem, hogy meg legyen neki is a regenerálódás ami nekem is volt.

Állítása szerint már így is sok rossz szokását elhagyta, meg nyugodtabb lett, csak rossz hallgatni ahogy este szenved egy-egy újabb sikertelen próbálkozás miatt.


Szerintetek hogyan lehetne ezen segíteni? Hogy túl legyen a múlton és egy kicsit kiegyensúlyozottabb legyen? Én már mindent megpróbáltam.


2016. dec. 19. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, hogy végre bejelentkezett az orvoshoz. Ha ez a problémája megoldódik, az biztosan sokat javít majd a lelkiállapotán és a kapcsolatotokon. Reméljük, megoldódik.
2016. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én is remélem. Azért a komplexusai jobban zavarnak. Azt nem lehet 1-2 pirulával elintézni.
2016. dec. 19. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

na de milyen dokihoz jelentkezett be?

urológia?

szexológus?

vagy tesztoszteron szint mérésre?


amúgy a depressziós embereknek drasztikusan lecsökkent tesztoszteron szintet szoktak kimutatni.

lényegében ez hormonális állapot tartja fenn az állapotukat és a szorongásaikat.

szóval én a táplálék kiegészítésre is rámennék a helyetekben.

multivitamin magnéziummal kiegészítve és királydinnye kivonat pl tribu 2000,ami természetes módon állítja vissza normális tesztoszteron szintet és vitalizál.

2016. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Andrológiát ajánlottam neki. Szerintem ettől jobb szakrendelésre nem mehetne.


Egyébként elkezdett gyúrni(most még tömeget növel), mert iszonyú sovány(alkatilag, a családban mindenki nádszál vékony). Amiatt sok mindent szed. Ebben is reménykedem, hogy hátha segít rajta.

2016. dec. 19. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!