Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a férjetek minden nap beszélgetne egy nővel facebookon?

Figyelt kérdés
Személyesen elvileg nem ismerik egymást, de szinte minden nap beszélgetnek interneten. Nem akarok féltékenykedni feleslegesen, de nem nagyon tetszik nekem ez...
2016. dec. 24. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ennek megcsalás és válás lett a vége.

Minden úgy kezdődött, hogy ne legyek már feleslegesen féltékeny, gyerekes, amit csinálok, csak barátok...

2016. dec. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak egyel?? Én, vagy tízzel beszélgetek komolyabban, napi szinten és még sem aggódik a párom.
2016. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha tízzel beszélne, szerintem kevésbé aggódnék, mint így, hogy ugyanazzal beszél minden egyes nap, ráadásul sokszor órákon keresztül.
2016. dec. 24. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben van igazság, ha csak egyel, de azzal nagyon sokat, minden nap, az kicsit gyanút ébresztene bennem is.
2016. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna. Persze elképzelhető, hogy teljesen ártatlan az egész, de akkor már régen nagy a probléma, ha pl. a nővel több dolgot megoszt, mint veled.
2016. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszene ugyanúgy. Főleg, ha nem ismerem azt a valakit. Meg amúgyis, minek beszélgetnek? Szóbaállni lehet nővel, nem azt mondom, de engem nagyon zavarna, ha mellettem keresne valaki olyat, akivel pl komolyabb, mélyebb beszélgetéseket folytatna, és én meg nem tudnám miről, és miért. Ha bevonnak, az teljesen más, úgy még akár barátkozhatna is vele, mert tudom miről van szó. Ezt egyébként nem is titkolja? Ő mondta el neked, vagy te jöttél rá?
2016. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!