Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar szexelni a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni a férfi?

Figyelt kérdés

Felnőtt emberek vagyunk, de nem élünk együtt. Eleinte heti 1-2 alkalommal szexeltünk, és ahogy telnek a hónapok, ez egyre ritkábbá vált, már most olyan szinten jár a dolog hogy 2 hónapja nem volt semmi.

Sokszor megkaptam hogy én csak a szexre megyek, ezért abbahagytam ennek a dolognak a szorgalmazását, ő pedig nem teszi.

Vagyis de: facebookon mindig írja, hogy így megcsókolna, de jó lenne összebújni, együtt lenni, érezni engem. De személyesen már nem csinál semmit, csak csók.

Emiatt már majdnem szétmentünk mert teljesen elhidegültünk egymástól, de ő összeomlott, sírt, azt mondja mindig szeret, velem akarja leélni az életét.

Nekem nincs senkim, neki sincs. Ne kérdezzétek honnan tudom, csak tudom: nem szexel mással se, nem csak velem.

Érdekelne a véleményetek: MIÉRT?

Azt már eleinte is észrevettem rajta, hogy neki nincs nagy igénye a szexre, nem egy szexmániás típus. Na de könyörgöm... 2 hónap eltelik úgy, hogy nem csinál semmit, de elengedi sem akar.

Hallgattam egy pszichológiai előadást, amiben az előadónő megemlítette (párkapcsolatok volt a témakör), hogy létezik amikor a férfi nem akar testiséget az általa szeretett nővel, mert nincs hozzá önbizalma és ezért kerüli, és hogy az előadás végén erre kitér, de sajnos végül nem tette meg pedig ez volt az első dolog ami elgondolkoztatott igazán ezzel kapcsolatban.

Érdekelne mi az álláspontotok... elvégre külső személők sokszor jobban látják a dolgokat.


2016. dec. 24. 15:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
48%
Meg kéne ezt beszélnetek egymással
2016. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Súlyos gátlásosság. Szeretné ezt tenni amt ír, de nem tudja, élőben sajnos nem ugyanaz mint leírni. Nem tudom jól elmagyarázni, de én is ebben szenvedek.
2016. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Itt csak annyit látunk, hogy van egy férfi aki nem akar megdugni egy olyan nőt aki tutibiztosszintibizti benne, hogy a férfinek nincs más.
2016. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a probléma. És nem merevedési problémája van. Vonzódunk egymáshoz, nincs más a képben egyik oldalról sem. Mégis több hetes kihagyások vannak szex terén. Eléggé frusztrál, mivel mindig teszi a megjegyzéseit, hogy most így, meg úgy megdönget, teljesen feltüzel, aztán mikor lenne alkalmunk, nem történik semmi. De ez az önbizalom hiány elgondolkodtató. Lehet, csak bátorítani kéne őket. :)
2016. dec. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjátok mind a fenébe.... volt olyan nőm, akinek 5-10 év is kimaradt a szexből - borzasztó.

öregebb vagyok, mint az említett pasik duplán, heti kettő is viccesen kevés volna, két hónapon át semmi?

És, ahelyett, hogy okát adná, vagy tenne ellene, jön ezzel az ócska, sértő dumával, hogy "csak a szexre mész" ????

Élted végéig még max 200 aktus??? Az egy évre OK.

2016. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Kenzo Tenma ***** válasza:
71%
Amikor lefeküdtetek akkor milyen volt? Volt olyan dolog ami miatt önbizalomhiányos lehet? Ha nem ez, akkor valami más lelki defekt. Én már úgy megforgattam volna az érveivel együtt, hogy azt se tudná mit mondjon. A csak szexre mész meg a soha nem szexelés között azért van átmenet. Vagy szerinte csak ez a két véglet létezik?
2016. dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

"Meg kéne ezt beszélnetek egymással" én ezt nagyon sokszor próbáltam vele, aminek mindig az lett a vége hogy megvádolt, csak szexre kell ő nekem. Ez engem nagyon bántott, mert nem vagyok ilyen típus, és ha annyira a szexre mennék és nem ő kellene, akkor nem kínlódnék vele már 1 éve hanem léptem volna máshova, de nem tettem. Amióta nem próbálom ezt megbeszélni, legalább nem bánt ezzel az ostoba váddal.


"Lehet, csak bátorítani kéne őket." Amit leírtál, tényleg ugyanaz a szitu. Én nagyon sokat dícsérem őt, minden szempontból, hogy mennyire tetszik, mennyire szexi a szememben stb stb


Kenzo Tenma: A kommentedet elolvasva eszembe jutott valami. Volt sajnos pár alkalom (azt hiszem 3) amikor hamar elment, túl hamar, és én még sehol nem jártam. A legutóbbi ilyen esetnél csúnyán odaszóltam neki, mert az első 2 alkalom után biztosítottam róla, hogy nem történt semmi baj de legközelebb SZÓLJON hogy lassítsak, mert ő nem szól és nem tesz semmit ellene hogy ne süljön el. És a legutóbbi alkalommal nagyon dühös lettem hogy már MEGINT nem szólt, pedig megbeszéltük nem egyszer, és hoppon maradtam, mert eszébe sem jutott hogy akkor befejezze kézzel vagy ilyesmi (első esetben rászóltam, hogy segítsen akkor, az azt követő esetekben meg úgy voltam vele hogy nem könyörgök, ő meg nem csinálta magától).


Egyébként együtt sem hajlandó aludni velem, 1 év alatt 1szer aludtunk együtt és akkor is korán reggel elrohant, nem hogy egy reggelit nem tudtam csinálni neki de még szinte fel se ébredtem rendesen már öltözött hogy ő megy. De facebookon néha szokta írni hogy milyen jó lenne ha együtt aludnánk és majd megoldjuk hogy összejöjjön, de végül semmit nem tesz.

2016. dec. 24. 18:00
 8/29 anonim ***** válasza:
97%

#7, béna, önző, őszintétlen, infantilis - tényleg ezzel képzeled a következő évtizedeket?

Megírom én is facen... ha akarod, vagy itt is.

Bármit.

(mondjuk a szex az OK, de ha úgy jobb ígérek gyémántgyűrűt, világ körüli utat, bármit)

2016. dec. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Kenzo Tenma ***** válasza:
84%
Na akkor meg van a probléma. Mondjuk ezen simán lehet dolgozni, csak ugye azt neki is akarni kéne.
2016. dec. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Akkor létezik, hogy csak ennyi a gondja? De én már nem akarok a szemében erőszakos pi*sának tűnni, ezért nem erőltetem a szexet, és ez neki is megfelel szemmel láthatólag. A legutóbbi szexünk egyébként (ami már majdnem 2 hónapja volt) hát hogy is mondjam. Nem kifejezetten rossz volt, csak nem volt jó. Én ezt az elhidegülésnek tudom be. A tűz ami belőlem jön, hideg falról csapódik le (ezt mondtam már neki többször is).


29 éves vagyok már. Persze, nem mintha temetném magam, de őt egy nagyon ritka típusú férfinak tartom: okos, mindenhez ért, bármit megcsinál a ház körül és nem a hajvasaló forog a kezében mint a mai fiúknak, hanem szerszámok. Mindig odafigyel rá, hogy elhalmozzon csokival mert tudja mennyire szeretem. Ő az első aki nem használ ki engem anyagilag, ő az első aki nem sajnálja rám a pénzt (nem nagy dolgok: csoki, amit írtam is, kedvesség, apróságok, semmi drága dologra ne gondoljatok). És hűséges. Ebben egészen biztos vagyok, nem kell senki neki, nem néz rá senkire, ő nem olyan. Csak én kellek neki. De én nem tudom hogy ilyen testi rideg merevségben tudnék e vele élni. :(

2016. dec. 24. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!