Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Milyen hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Milyen hatással lenne a friss kapcsolatotokra, ha az első együttlétnél kiderülne, hogy a férfi az átlagosnál kisebb mérettel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Ezek után megpróbálnátok a kapcsolatot, vagy inkább kihátrálnátok belőle?
2016. dec. 24. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, hogy meddig birja allokepessegel.

2 pasim is volt akinek kicsi volt, es mindketto elment kb 30 masodperc alatt.

Nem tett jot a kapcsolatunknak.

2016. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

attól még lehet vele jó, bírhatja órákig, elérheti a G pontot

egyből nem írnám le a pasit

2016. dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Láttam 10cm körül, konkrétan nem. Mert egy kapcsolatban a szexuális élet is fontos, nem a legfontosabb de igen legyen jó az a kémia érezni, élvezni lehessen az intim perceket.

Azonfelül ez nem kicsit pszichésen frusztlálja is a férfiak egy részét és ez a kényszeres bizonyîtási vágy vagy sikerül időnként nekik vagy rengetegszer potenciális problémákat okozhat és itt körbeért a baj.

2016. dec. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Láttam 10cm alatt/körül, konkrétan nem. Mert egy kapcsolatban a szexuális élet is fontos, nem a legfontosabb de igen legyen jó az a kémia érezni, élvezni lehessen az intim perceket.

Azonfelül ez nem kicsit pszichésen frusztlálja is a férfiak egy részét és ez a kényszeres bizonyîtási vágy vagy sikerül időnként nekik vagy rengetegszer potenciális problémákat okozhat és itt körbeért a baj.

2016. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Az egyik volt barátomnak 10 centi körül volt, imádtam vele pettingelni és szexelni is, pedig előttem szűz volt.

Nem a kis pénisze, maximum a siralmas teljesíténye miatt lépnék vissza.

2016. dec. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt ilyen pasim, nem zavart.
2016. dec. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Használni tudja jól és akkor nincsen probléma.
2016. dec. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én imádtam. :) Nem tudom, de nekem pont oda ért vele, ahol jó érzés volt, pedig tényleg kicsike volt. :)
2016. dec. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ki tud elégíteni,nem zavar.
2016. dec. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak nagy van, de nem tudja használni.
2016. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!