Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van mostanság ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templeton Peck kérdése:

Mért van mostanság ennyi szingli nő?

Figyelt kérdés

Először is kellemes ünnepeket.

Aztán nézem a társkeresőt, teli van jobbnál jobb nővel, "arra várnak, hogy megdugjam őket" /bocs hogy paraszt vagyok, csak ahogy az egyik ismerősöm mondta anno biztatásul"

Van amelyiknek még gyereke is van, de jól megszívta alapon keresi még mindig az igazit, aztán vagy írnak vagy nem, de válogatnak, bele esnek ismét abba a csapdába, hogy megint a fehér lovon c nótát keresik.


2016. dec. 25. 00:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Mert együgyű mind :Dxd
2016. dec. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

En szingli vagyok masfel eve. Nem vagyok fent egy online tarskereson se, es nem is keresek.

Hogy miert?

Mert megprobalom magamat rendbe tenni. Megtalalni az a munkat amit igazan szeretek csinalni, a kulsomon javitani, tanulni valamit, elegedettnek lenni onmagammal.

Utana johet majd a randizas.

2016. dec. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Mert sokuk tényleg egyszerű, mint a faék. Azt hiszik, hogy a másik majd megváltja az életüket. Nem vagyok abban biztos, hogy csak a férfiak voltak szemetek velük, már akik leléptek egy idő után. Mindig kettőn áll a vásár. Egy példa, netes beszélgetésbe elegyedtem pár hete egy 37 éves nővel, akinek van egy 6-7 éves kisfia. Csak beszélgettünk, teljesen jól elvoltunk napokon át, majd egyszer csak nem írt semmit. Rákérdeztem humorosan, hogy elvitte a cica a nyelvét? Semmi válasz. Szóval arra gondolok, hogy a korábbi szívásai miatt előjött benne az, hogy én is "biztos csak megdugni akarom". Hm, tévedett az ostobája, mert tényleg érdekelt volna, megismertem volna őt. Ráadásul egy pszichológiai filmes zártkörű netes csoportban volt benne ő is, tehát nem random írtam rá, mint ahogy szokták sokan.
2016. dec. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nyugi, ilyen velem is volt, legjobb fiú-lány barátságom ment erre rá konkrétan úgy, hogy ha el is értem a leányzót b&szott rám és nem is válaszolt semmit...

Szóval szimplán finoman jeleztem a leányzónak ha _adódna_ akkor össze jönnék vele, egyébként a barátságunkat nem cseszném el egy kapcsolattal...


Most ennyire félnek a kapcsolattól, a következményektől az emberek?


Nekem erre azt mondta a nagyfaterom, ha kockázat mentes életet keres valaki akkor zabáljon zöldséget és vonuljon kolostorba :)

2016. dec. 25. 00:39
 5/14 A kérdező kommentje:
Ők nem "szinglik" csak egyszerre több pasival tartják a kapcsolatot :)
2016. dec. 25. 00:44
 6/14 Diavolino44 ***** válasza:
58%

Ti nem igazan vagytok képben. :D

A netes társkeresés egyik szabálya, 4-5 level utan, facebook utána szinte egyből tali ez maximum 3-4 nap.


Fordított esetben te is pont ezt tennéd, mint a társkeresőn levő csajok.

Napi 10 új levelet kap, ezert minél előbb at kell térni, hogy ne csak egy profil legyél a százból, hanem valaki akivel mar mas a "viszony".

Társkeresőn óriási a hatranyod, mert tul sok a konkurencia, ezert kell 3 nap alatt kitűzni a randit. 2-3 nap bőven eleg ahhoz, hogy legyen valaki aki jóképűbb, érdekesebb az élete mint a tied stb. Aztán persze mikor megtalálja a jóképű, izgalmas idegent, akkor az közli vele, hogy o nem keres komoly kapcsolatot. S jön "a társkeresőn nincs egy normalis ferfi" duma

2016. dec. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Mert olyan bunkók a férfiak, hogy jobb egyedül!
2016. dec. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
03:47-tel ertek egyet. Most is kiakasnak azon, hogy anyuka probal tarsat talalni, meg azt hiszik, azert nem ir nekik valaki, mert az attol fel, hogy csak szexet akar toluk. (Annak amugy vannak jelei, semmire senki se hiszi). Meg ha megse kellenek egy nonek, elmondjak minden k-nak, meg vannak sertodve. Mint nalam egyik,hogy mar nem akartam tole semmit h noje van. Aztan utana meg azon csodalkozott h miert nem koszonok neki. Se eroszakra, se hisztire nincs szuksegem.
2016. dec. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

Saját tapasztalatom, miért van ennyi szingli nő:

Egyik ok: várják szőke herceget, mesében illő gazdagságával.

Másik ok: nőnek olyan elviselhetetlen személyisége van hogy ez miatt nem kellenek a pasiknak.

2016. dec. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
Mert buták, elviselhetetlenek és ri bancok, illetve mert senki sem elég jóképű nekik.
2016. dec. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!