Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem undorítóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem undorítóak ezek? Ki van téve a "nagy karácsonyi boldog család"fénykép, közbe meg félredug?

Figyelt kérdés
2016. dec. 25. 10:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
A kettőnek, mi köze van egymáshoz? Attól, hogy itt-ott szexelget, a család még lehet boldog.
2016. dec. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Na jó, de igazából a kérdezőnek mi köze van hozzá?
2016. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
#1 Ne áltasd magad, alapjaiban van elb.szva ott a család.
2016. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Annyi hogy tud róla.
2016. dec. 25. 11:22
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Ennyire unatkozol kérdező? Így karácsony másnapján nincs jobb dolgod? Már az összes szeretteddel beszéltél? A párodat nem hanyagolod? Kitakarítottál?



Mert komolyan elképzelni nem tudom, hogy amúgy neked mi közöd az egészhez?

2016. dec. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Az én exem pl biszexuális ( ezt csak én tudom róla ) és folyton látom a közös képeiket a mostani nőjével, közben meg tudom hogy hány fszt szopott le mellette meg hány sráccal dugott. :DD De nem az én gondom...
2016. dec. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi közöd van hozzá? Nem a te életed, hanem az övé, úgy éli, ahogy akarja. Sosem értettem azokat az embereket, akik mindig a másikkal foglalkoznak.
2016. dec. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Jól mondja a 7-es! Az ő dolguk, ha ennek ellenére jól megvannak. Gondolom az zavar, hogy ti nem csináltok ilyesmit a pároddal és ennek ellenére mégsem vagy boldog...
2016. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem is látszik, hogy hányan magukra ismertek....

Nekem is volt két ilyen hölgyemény a falamon.

Úgy ölelik a férjüket, mint a nem tudod mit, közben meg szeretőből Dunát lehet rekeszteni.

Lehet nincs hozzá közöm, de attól még szánalmas és egyáltalán nem hiszem, hogy annyira boldogok lennének vagy hogy erre annyira irigynek kellene lennem vagy a kérdezőnek.

2016. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 9-es. 8-as vagyok és nem ismertem magamra mivel párom sincs és egyébként is egy partnerrel szeretek lenni egyszerre. Ha ők így elvannak az az ő dolguk. Ettől függetlenül nem mások életével foglalkozom, hanem a sajátoméval.
2016. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!