Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar bemutatni?!

Figyelt kérdés

A baratnommel (19) lassan 4 honapja vagyunk egyutt (en 20 vagyok).

Gyakorlatilag minden nap talalkozunk, egyutt megyunk reggelente, mar aludt nalam parszor, ismeri a szuleimet, de O nem akar hazavinni. Nem ertem, miert. Ismerem a legjobb baratnoit, baratait, par csoporttarsat, O szintugy az enyemeket. Talalkoztam mar az edesanyjaval, a batyjaval es a baratnojevel, de csak futolag... Az apjarol semmit nem tudok.

Tudom, hogy imad, mindent elmondunk egymasnak (van egy eleg komoly betegsege, ami miatt rengetegszer volt korhazban, ott talalkoztam a csaladja egy reszevel) En pedig mindig mellette voltam. Amikor nekem volt valami bajom, O egybol segitett. Segit felkeszulni a vizsgaimra stb. Okos, gyonyoru, imadnivalo lany, tudom, hogy nagyon szeret, de miert nem akar hazavinni es bemutatni az edesapjanak?!

Nem ertem...

Ertelmes, muvelt, jol oltozott lany, gyakorlatilag szinhazba is imad jarni, rengeteget olvas, eljar edzeni... a ruhai egytol-egyig markasak. Nagyon jo markaju okostelefonja van, tehat nem lehet azt mondani, hogy az anyagi helyzete lenne rossz...

Azt tudom, hogy az apjaval rengeteget veszekszik es az anyjaval is... talan ez lenne az ok?

Elfelejtettem irni, hogy enis es ois a szuleivel elek/el.

Kerlek, segitsetek



#barátnő #szerelem #nem akar bemutatni #nem akar hazavinni
2016. dec. 26. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole ovatosan az okat, az a legegyszerubb. :)
2016. dec. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg. Lehet az apja nem szeret, nem szereti hogy a lánya van valakivel... De miért nem kérdezted meg eddig?
2016. dec. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legegyszerubb, ha megkerdezed tole. De pl. en ugyanebben a helyzetben vagyok, csak a masik oldalon, es mindenki kerdezgeti, hogy miert nem mutatom be a baratomat nekik. A valasz az en esetemben pedig, hogy elotte egy baratom volt, ot abszolut bevittem a csaladba, nyaralt velunk meg stb. en is benne voltam a csaladjaban, es visszagondolva valahogy ez az egesz kellemetlen erzeseket hagyott bennem a szakitas utan (mindket csaladi oldalrol kerdore lettem vonva, honapokig kerdezgettek hogy mikor bekulunk mar ki etc.), igy vegul ugy dontottem, hogy mar csak azt fogom bemutatni, akivel minimum tervezzuk az eljegyzest vagy eljegyzett es belathato idon belul lesz hazassag is. Addig meg nem szeretnek bemutogatni mindenkit akivel aztan 2 het mulva lehet, hogy szetmegyunk. Ha meg 5 evig nem hazasodom, akkor x sracot hurcibaljak be a csaladba? Nem, koszonom. Baratommal pedig szerencsem van, az o csaladjaban ez a baratno bemutogatas (egyuttalvas plane) egyaltalan nem divat, szoval o sem erolteti hazassagig.

De ezek csak mi vagyunk, a baratnod tudja igazan:).


21/N

2016. dec. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h veled lenne gond, akkor a barátait sem ismernéd. Sztem a szülei parák. Arra még nem gondoltál, h nem téged nem akar bemutatni, hanem a szüleit nem akkarja mmegmutatni neked?
2016. dec. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ÉN is valahogy így vagyok vele, 1 az,hogy a szüleim és az egész családom kicsit furcsa.. 2 az,hogy én is csak azt mutatnám be akiről 100%,hogy el fog venni,de a szüleim is ezt kérték tőlem,hogy csak olyat mutassak be.

Te pedig gyakorlatilag ismered az egész családját szóval ne agyalj ezen.

2016. dec. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hazavitt.

Hat az anyagi hattere a csaladjanak nem az igazi.

Az edesapja beteg, igy nem igazan tud dolgozni, a batyja barmit megtesz erte es o is dolgozott nyaron, azert oltozkodik igy.

Nem tudom, hogy segithetnek neki... barhova megyünk, en fizetek, de van, hogy o akar... sot, ez nalunk mindig vita.

Tobbezres parfumot es ruhakat kaptam tole karacsonyra, de ezek utan egyszeruen rosszul erzem magam, hogy elfogadtam. Sokkal kozelebb kerultem hozza erzelmileg ezaltal, de egyszeruen nem tudom, mit tegyek, hogy ne erezze azt, hogy sajnalom... ezek utan meginkabb gondoskodni akarok rola, de nemtudom, hogy tegyem, hogyneki ne legyen kellemetlen

2016. dec. 28. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha úgy viselkedsz vele, ahogy eddig, akkor nem fogja rosszul érezni magát. Próbálj ne változni, mert azért szeretsz aki vagy és ahogy viselkedsz vele, de ha túlságosan akarsz rajta segíteni akkor már ő fogja alsobbrendűnek érezni magát.

18/L

2016. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!