Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom más lányokkal találkozik?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú akivel évekig barátok voltunk, rengeteg dolgot csináltunk ketten ,most összejöttünk és azóta mondja,hogy xy-al megy olyan dolgokra amiket eddig közösen csináltunk. Nekem ez nagyon rosszul esik,nem is az a része,hogy lány barátai is vannak,hanem az hogy pont azokra a helyekre amiket együtt fedeztünk fel. Előttem is voltak lány barátai,de nem igazán találkozott velük és nem ilyen helyeken..

Mit gondoltok a dologról?


2016. dec. 26. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem mész velük? Nem hív? Az gáz... Vagy nem tudsz valamiért? (suli, munka stb)

Mit mond erre? Ezek szerintem fontos kérdések, hogy mégis miért

2016. dec. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok menni,mert ünnepekre hazautaztam a családomhoz, és mondta, most hogy nem vagyok itt mással megy "szórakozni". Ezért is esik rosszul,hogy nem vagyok ott pár napig és máris egy lánnyal megy a törzshelyünkre. Látásból ismerem azt a lányt,meg pár szó erejéig nem gondolnám azt,hogy meg akar vele csalni,meg ő is mondta,hogy reméli nem vagyok féltékeny. De mint mondtam én magára arra vagyok féltékeny,hogy ilyen dolgot csinál vele,felőlem mehetnének bulizni vagy bármi csak az,hogy ezt a közös programunkat mással akarja megosztani az nagyon fáj.
2016. dec. 26. 09:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagyis "ha nincs ló, jó a szamár is". Vagy mindegy kivel, csak menjen...

Nem túl biztató, de te ismered hogy van e okod aggódni, vagy szimplán csak rosszul esik. Mondjuk a helyében megvárnálak ezzel (kivéve talán ha egy egész csapat várja, és ez csak egyszeri alkalom), de hát nem vagyunk egyformák...

2016. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!