Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ahhoz, hogy sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz, hogy sokan nem akarnak gyereket, se gyarapítani, se családot?

Figyelt kérdés

Mire gondoljon ilyen mentalitással az ember, hogy ennyire lemondóak, negatívak? Miért nem akarnak?

Sokuknak egy ilyen kérdést láttán ha csak arról van szó hogy gyerek, vagy család, már menekülnek eszeveszetten a témától, és olyanokat hallani hogy "Nem kötelező házasodni" meg "minek?" Mintha ennyire primitívek, egy síkú gondolkodásúak lennének ezek az emberek.

Hogy lehet, hogy juthat el valaki oda, hogy ennyire lemondó, ennyire nem érdeke?

Én szerintem ez is olyan túlhaladott dolog a társadalomban, Nők is férfiak is mennek a nemiszervük után mint a hülyék, mind emellett persze sok csalódás éri őket amitől persze elmegy a kedve. Ez olyan dolog hogyha én sok csokit eszek 1 fajta csokit, mindennap bevágok egy táblát, akkor előbb utóbb megutálom megcsömörlök tőle. Szerintem az egy nagy probléma hogy nincs önfegyelem az emberekben. Nekem is van nemi szervem mégsem viselkedek úgy óránként mint egy tüzelő macska.

Na de visszatérve. Miért merül ki sok embernél annyiban az élet hogy piálás dgás és ennyi? meg emellett piti gyerekes dolgokon tépődni hogy ki kivel mit hogy csinált. Ahelyett hogy mindenki arra törekednek hogy normális élete legyen. De nőktől is sok nőtől visszajön hogy ők mennyire nem akarnak, családot se gyereket, ők elvannak.. Miért ennyire negatívak? Szégyen gyalázatnak tartom ezt a nép mentalitást.


2016. dec. 30. 14:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Te vagy a Hairy Pussy? Ennyire fájt, hogy tiltottalak?
2016. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
1. Nem tudom ki az a "Hairy Pussy"
2016. dec. 30. 14:29
 3/35 anonim ***** válasza:
96%

Tudod az a helyzet, hogy nem csak gyerekkel meg családdal lehet "normális életet" elérni. Sőt, önmagában a családalapítás nem garantálja a normális, értelmes életet (pl. hány diszfunkcionális, vagy épp széthulló család van?).


A te hozzáállásod irtó gáz, attól még senki sem lesz negatív, vagy primitív, hogy nem akar gyereket, vagy nem látja értelmét a házasságnak. Mindenki értékrendje más, mindenki mást akarhat az élettől. Az, hogy neked a család, a gyerek az első, a cél, amiért érdemes dolgozni, még nem jelenti azt, hogy ez az előírt, és mindenkinek ilyennek kell lennie. Megjegyzem, számomra a házasság fontos dolog, és a párommal szeretnénk pár éven belül gyereket is (még tanulunk), ettől függetlenül nem gondolom, hogy aki nem erre vágyik, annak az élete kimerül az ész nélküli szexben és piálásban... Mi van akkor, ha valaki számára mondjuk a szakmai fejlődés a legfontosabb? Ha valakinek egysíkú a gondolkodása, az te vagy!

2016. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó, neked semmi közöd hozzá, hogy más mit vesz a pénzéből.Ez egy hülye mentalitás, hogy ki mit vesz, mindenki a másikat figyeli.Undorító.Foglalkozz a saját pénztárcáddal.
2016. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
73%
5. Aha, csakhogy én vagyok szarrá adóztatva hogy a falka gyerekesek jól éljenek.
2016. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
46%
Nekem sincs gyerekem, nem azért írtam.Sógornőmnek van három és tudom hogy kb. miket kapnak és mennyi minden ingyen van nekik.De nem érdekel, hogy mit vesz rajta, csak ezt akartam kifejteni.
2016. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nem kötelező házasodni, meg szaporodni, addig meg mindneki maga dönti el, hogy mit akar és mit nem.

" meg emellett piti gyerekes dolgokon tépődni hogy ki kivel mit hogy csinált. " te most mit csinálsz?


szerintem meg szégyen gyalázat, hogy majd te megmondod, hogy ki mit csináljon és hányat szüljön.

2016. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem akarok gyereket, akkor mar rogton csak a pialas meg a dugas amirol szol az eletem? :D Eleg sok dolog van a vilagon azert a pian, szexen es a csaladon kivul.
2016. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
86%

Apukám mindig azt mondta, hogy: " Kislányom, ha rám hallgatsz aszt csinálsz amit akarsz :D "


Én is így vagyok, mindenki azt csinál amit akar, engem nem érdekel.Van barátnőm 37 éves nem hogy gyerek, de pasi sincs a láthatáron évek óta.Valószínű nem is lesz.Nekem fura, de ő tudja.Mit tudok vele csinálni?

Semmit.

2016. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
*azt
2016. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!