Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki elmenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki elmenne hazugsag vizsgalatra, ha a felesége kéri?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok ,és van egy 2 éves kisfiunk is.

A feleségem azt álítja, hogy megcsalom őt, egy masik nővel...

Azaz,hogy van nekem egy hamis facebookom,amin felszedtem egy csajt és tartom vele a kapcsolatottttt.

Na,de ezen a facebookon,nem az èn never szerepel,és nem is az én képet, de ő szerinte akor is èn vagyok az.

Először azzal jött, hogy esküdjek meg fiamra,hogy nem vagyok bűnös. Meg esküdtem,mert ugye nincs mitol félnem.

Aztan, jött azzal, hogy esküdjek meg templomban. .. ezt is meg tettem.

Ekkor azt hittem,minden rendben jött,de nem.

Ezek után jött a hazugság vizsgalat.

Belementem,de vizsgalat előt, minden hamis dologra, amit ő talált ki rám, azt feleltem, hogy igen,igazad van, én vok az, bla bla bla.

Azt tartotam, ha már elmegyek vizsgalatra,akor legyen ertelme. Azt akartam, hogy ha at megyek vizsgalaton, jobban kelemesebet csalodjon.

Ami Ekkor kovetkezet, hmmm.

Azzal jött ,hogy lefizetem a pasit, aki csinalta a vizsgalatott.

Most ott tartunk, hogy egy

Masodik vizsgalat lesz...

Kegyetlen helyzetben vok.

Bűntelenül vádol, és még olyanokat is mond ,hogy ha 50 évesen meghalnák, akkor ő ferjhez menne, mert kell aki gondoskodik ròla.

Ezt az anyosomal beszelte, neki mondta, én pedig,meghalottam.

Elnezest a rosz fogalmazásért, de feszult vok, és telorol irtam.

Vélemény?


2016. dec. 30. 19:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Úristen! Nem akarok már ezen a földön élni...
2016. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés nem kamu, akkor én már a kisfiamra megesküdést sem tettem volna meg. Mi van ha mondjuk hazudsz, akkor az asszony szerint mi lennek a gyerekkel? Jézusom!!! Ez a nő betegesen féltékeny, én a helyedben mielőbb kereket oldanék, még akkor is, ha igaz a fb-profil...
2016. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nem, de beadnám a válópert és a gyerekelhelyezésit is.
2016. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Kíváncsi lennék hol és mennyiért csinálnak magáncélra hazugságvizsgálatot.

Feltételezem nem olcsó, de a helyesírásodból arra következtetettem hogy nem felsővezető vagy. Úgyhogy jó eséllyel kamu a kérdés.

Ha nem, akkor buták vagytok.

2016. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kerekes tamasnál voltunk budapesten. 60 ezer ft volt.

Amugy szlovakiaban élő magyarok vagyunk.

2016. dec. 30. 19:45
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát haver, van egy újságom: a feleséged bolond.
2016. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
:D Kemény! szerintem idegileg összezuhant, mond neki hogy pihenjen rendesen, ha nem megy mond azt hogy ő meg orvoshoz menjen hogy felirjon nyugtatót
2016. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Feleséged köszönőviszonyban sincs a valósággal.


" akkor ő ferjhez menne, mert kell aki gondoskodik ròla. "


Parasite detected. Ennek csak ezért kellesz és attól fél csak, ha elhagyod egy másik nőért, akkor "zsáj nem lesz píz a segíjke meg kevís..."

2016. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2016. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8%
Ott bukik a sztori, hogy csak rendőrségi, bírósági beadvánnyal csinálnak neked ilyen vizsgálatot kiskomám. Akkor egyszerűbb lenne IP cím alapján beazonosítani azt a kamu profilt.
2016. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!